Prezentację czas zacząć!

 
2020-09-04

Nadeszła wiekopomna chwila! Po długiej przerwie wracamy do ekstraligowych zmagań, tak gwałtownie przerwanych na początku marca. W piątek, 11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji zapraszamy Was na... Prezentację Drużyny! Cała impreza rozpocznie się na Jastorze o godz. 18:00 i bezpośrednio po niej do boju ruszą zawodnicy obu ekip.

Możecie być pewni, że w przyszły piątek czeka Was niecodzienna impreza, okraszona efektami specjalnymi i niespodziankami. Zobaczycie specjalnie przygotowane widowiska filmowe, za sprawą których poznacie nasz zespół jeszcze lepiej i... od nieco innej strony. Po projekcji na tafli pojawią się Bohaterowie Sezonu 2020/2021, na których sukcesy tak bardzo liczymy.

Na tym jednak bynajmniej nie koniec emocji, bowiem w trakcie rozgrzewki przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec będziecie mogli liczyć na moc pokazów, atrakcji i zabaw. W tym roku z oczywistych pandemicznych powodów nasza Prezentacja Drużyny niestety nie może odbyć się w zaprzyjaźnionej Galerii Zdrój, dlatego 11 września zapraszamy Was na wspólną imprezę w prawdziwie skondensowanej formie!

(Zabroniono nam tego pisać, ale ujawnimy Wam, iż na wszystkich obecnych na Prezentacji Drużyny JKH GKS Jastrzębie czekają niespodzianki i... coś fajnego w gratisie. Ale nie mówcie o tym nikomu!).

Na koniec ważna informacja dla wszystkich tych osób, które z różnych powodów nie będą mogły bawić się z nami. Zapewnimy Wam bezpłatną transmisję z Prezentacji w mediach społecznościowych JKH GKS Jastrzębie, abyście choćby duchem mogli być z nami.

A zatem... „Prezentację czas zacząć! Urbanowicz rusza, I zwodem przeciwnika do pomyłki zmusza, I krążek podkręcając podał do Sołtysa, A ten swe nazwisko w protokole wpisał”.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ