Tylko w biurze lub on-line!

 
2020-09-10

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż wyłącznie w czwartek i w piątek (10-11 września) będzie można nabywać stacjonarnie bilety na piątkowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec oraz poprzedzającą go Prezentację Drużyny. Wejściówki będą spersonalizowane (na dane spotkanie) i są dostępne w biurze naszego klubu na Jastorze w godz. 8:00 - 13:00 w cenie 15 zł i 12 zł. Uwaga! Ze względu na obowiązujące obostrzenia nie będzie można zakupić biletów w kasie przed spotkaniem!

Obok sprzedaży stacjonarnej wciąż można także nabywać bilety on-line za pośrednictwem strony http://bilety.jkh.pl/. W tej kwestii nastąpiła istotna zmiana, która dodatkowo zachęca do zakupu wejściówki w tej formie. Od sezonu 2020/2021 nie trzeba drukować zakupionego biletu, a wystarczy jedynie posiadać go na swoim aparacie telefonicznym. Należy jedynie dysponować prawidłowo funkcjonującym wyświetlaczem.

Przypominamy jednocześnie, iż nadal obowiązują wszelkiego rodzaju reżimy sanitarne. Oznacza to, że będziecie mogli zasiąść na trybunach Lodowiska Jastor tylko i wyłącznie na tym siedzeniu, które nie zostało oznaczone taśmą "Zakaz siadania".

Więcej informacji o biletach i karnetach: https://jkh.pl/informacje-bilety-i-karnety/.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ