Kwartet do reprezentacji

 
2020-10-22

Selekcjoner reprezentacji Polski, a zarazem trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber rozesłał powołania na zgrupowanie kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w pierwszym tygodniu listopada. Wśród wyznaczonych zawodników znalazło się czterech naszych hokeistów: Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Maciej Urbanowicz.

Obok listy podstawowej pojawiła się także szeroka lista zawodników rezerwowych, którzy znajdą się w kadrze w razie potrzeby. W tym gronie są: Kamil Górny, Jakub Michałowski, Radosław Sawicki, Kamil Wałęga i Marcin Horzelski.

Warto dodać, że w sztabie reprezentacji prowadzonej przez Kalabera znaleźli się także dwaj inni przedstawiciele naszego klubu: Leszek Laszkiewicz (Team Leader) i Remigiusz Masztakowski (serwisant).

Kadrowicze spotkają się w Jastrzębiu-Zdroju w dniu 1 listopada, a ich bazą przez kolejne dni będzie Lodowisko Jastor. W dniach 5 i 7 listopada biało-czerwoni rozegrają dwa wyjazdowe mecze w Węgrami.

Źródło: polskihokej.eu

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ