Trzynastka do reprezentacji

 
2021-04-02

Trzynastu hokeistów JKH GKS Jastrzębie (w tym pięciu na liście rezerwowej) znalazło się w gronie zawodników powołanych na kwietniowe zgrupowanie reprezentacji Polski, które odbędzie się w Janowie. W jego ramach biało-czerwoni rozegrają cztery spotkania towarzyskie. Przypomnijmy, że selekcjonerem naszej kadry jest trener JKH GKS Robert Kalaber.

Na mecze z Litwą, Estonią, Chorwacją i Łotwą U23 Robert Kalaber powołał: Michała Kielera (bramkarz), Kamila Górnego, Mateusza Bryka, Arkadiusza Kostka, Marcina Horzelskiego i Jakuba Michałowskiego (obrońcy) oraz Macieja Urbanowicza i Dominika Pasia (napastnicy). Ponadto na liście rezerwowej mamy jeszcze Jakuba Gimińskiego (obrońca) oraz Dominika Jarosza, Radosława Sawickiego, Jana Sołtysa i Kamila Wałęgę (napastnicy).

Zgrupowanie w Janowie odbędzie się w dniach 18-25 kwietnia. Wyżej wymienione pojedynki towarzyskie zostaną rozegrane w ramach Pucharu Trójmorza.

Źródło: polskihokej.eu

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ