Dziesięciu z Kalaberem

 
2021-04-12

Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, którego bazą jest katowicki Jantor. Dla biało-czerwonych będzie to okazja do rozegrania pod wodzą selekcjonera Roberta Kalabera spotkań z Litwą, Estonią i Łotwą U23. W kadrze znalazło się ostatecznie aż dziesięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie.

Na podstawowej liście powołań są: bramkarz Michał Kieler oraz obrońcy Mateusz Bryk, Kamil Górny, Marcin Horzelski, Arkadiusz Kostek i Jakub Michałowski, a także napastnicy Dominik Paś i Maciej Urbanowicz. W poniedziałek okazało się, że dołączą do nich także Kamil Wałęga i Radosław Sawicki, zastępując dwóch kolegów z innych drużyn, którzy zgłosili absencję na zgrupowaniu. Oznacza to, że na dwudziestu ośmiu hokeistów aż dziesięciu to zawodnicy mistrza Polski z Jastora.

Dla podopiecznych Roberta Kalabera pojedynki w ramach Turnieju o Puchar Trójmorza na Jantorze (18-21 kwietnia) to możliwość rozegrania pod wodzą Słowaka pojedynków z innymi rywalami niż Węgrzy. Dotychczas bowiem z uwagi na epidemię spotkania z pozostałymi przeciwnikami nie dochodziły do skutku. Dodajmy, że obecnie również koronawirus daje się naszej kadrze we znaki, ponieważ na ostatniej prostej przygotowań do zawodów w Janowie z udziału zrezygnowali Chorwaci.

Wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski pokaże TVP Sport.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ