Elitarni wrócili do domu!

 
2023-05-11

Z radością informujemy, że "sztabowi" bohaterowie niedawnych Mistrzostw Świata Dywizji IA szczęśliwie powrócili na Jastor. W czwartkowy poranek Robert Kalaber i Leszek Laszkiewicz zostali uroczyście przywitani oraz uhonorowani przez Zarząd JKH GKS Jastrzębie.

Choć w minionym sezonie JKH GKS Jastrzębie nie zdobył medalu, to bez wątpienia "jastrzębski element" w historycznym powrocie reprezentacji Polski do hokejowej Elity był bardziej niż widoczny. Przypomnijmy, że do sukcesu przyczynili się: selekcjoner Robert Kalaber, team leader Leszek Laszkiewicz oraz trzej nasi zawodnicy: Arkadiusz Kostek, Kamil Górny i Dominik Paś.

W czwartek Kalaber i Laszkiewicz odebrali z rąk prezesów Kazimierza Szynala, Janusza Antończyka i Jana Miszka okolicznościowe gratulacje za wkład w sukces całego polskiego hokeja.

Przy tej okazji już teraz zapraszamy do lektury wywiadu z Leszkiem Laszkiewiczem, który pojawi się na naszych łamach w najbliższych dniach.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ