Pamiętacie o miśkach?

 
2015-12-10

Jeśli nie, już służymy informacjami. W niedzielę 13 grudnia podczas meczu z Comarch Cracovią na Jastorze odbędzie się trzecia edycja akcji Teddy Bear Toss. Każdy, kto przyniesie pluszaka na to spotkanie będzie mógł kpić bilet tańszy o pięć złotych.

To będzie ostatnie w tym roku ligowe spotkanie na Jastorze. Hokeiści wicemistrza Polski podejmować będą celującą w mistrzowski tytuł, Comarch Cracovię. O tym, że sportowe emocje w tym pojedynku będą na wysokim poziomie nie trzeba chyba nikomu przypominać. Jest jeszcze inny powód, dla którego warto odwiedzić w ten dzień Jastor. Właśnie 13 grudnia po raz trzeci w Jastrzębiu-Zdroju zostanie zorganizowana akcja Teddy Bear Toss.

To znana na całym świecie akcja wywodzi się z najlepszej hokejowej ligi świata, NHL. Polega na rzuceniu maskotek po pierwszej zdobytej bramce przez drużynę gospodarzy. Zebrane w ten sposób pluszaki zostają przekazane na cele charytatywne (szpitale, domy dziecka itp.). Maskotki z tegorocznej akcji na Jastorze trafią do dzieci z Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju.


Kibice kanadyjskiej drużyny juniorów Calgary Hitmen ustanowili w 2015 roku rekord wszech czasów rzucając na taflę blisko 29 tysięcy pluszaków! (Źródło: youtube.com/WHLHitmen)

Dla wszystkich, którzy przyniosą maskotkę na mecz JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia (13 grudnia 2015, godz. 18:00) przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Pokazując maskotkę przy kasie biletowej będzie można kupić wejściówkę tańszą o pięć złotych.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ