Dwumecz z Polonią

 
2016-02-08

Zespół Wicemistrza Polski również zamierza dobrze wykorzystać przerwę w rozgrywkach. Podopieczni Roberta Kalábera rozegrają dwa mecze kontrolne z Polonią Bytom. Pierwszy sparing odbędzie się w piątek 12 lutego w Bytomiu (godz. 17:00), natomiast dzień później (sobota 13 lutego, godz. 11:30) obydwie drużyny zmierzą się na Jastorze.

Mecze kontrolne to najlepszy sposób na ocenę stopnia przygotowań do decydującej fazy sezonu. Wyznacznikiem formy jastrzębian będzie Polonia Bytom, czyli najlepszy zespół II grupy podzielonej Polskiej Hokej Ligi. JKH przygotowuje się do ćwierćfinału, gdzie rywalem wicemistrza będzie Ciarko PBS Bank STS Sanok. Polonia z kolei trafiła na ekię mistrza Polski, GKS Tychy. Terminy sparingów nie są przypadkowe. Odbędą się dokładnie tydzień przed pierwszymi pojedynkami I rundy PLAY-OFF. Pierwszy sparing rozegrany zostanie w Bytomiu (piątek 12 lutego, godz. 17:00). Rewanż dzień później (sobota 13 lutego, godz. 11:30) na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wstęp jest oczywiście BEZPŁATNY.

Słowacki szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie, Robert Kaláber powinien mieć do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. W ostatnim meczu sezonu zasadniczego w Nowym Targu zabrakło kilku podstawowych zawodników. Z powodu przeziębienia zabrakło Leszka Laszkiewicza, natomiast Michal Plichta zmagał się z neigroźną kontuzją pleców. Podobny uraz wykluczył z kilku treningów kapitana JKH, Richarda Bordowskiego, który właśnie z tego powodu nie wystąpił w meczu Polska - Zagraniczne Gwiazdy Ligi. Zajęcia na lodzie wznowił z kolei Kamil Świerski, który od wielu tygodni zmaga się kontuzją kolana.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ