Ekstraliga

 
2015-11-22

Z dalekiej podróży wrócili w niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po dwóch tercjach wicemistrz przegrywał już 1:5, ale podopieczni Roberta Kalábera walczyli jak lwy do ostatniej minuty. I to dosłownie, bo 26. sekund przed końcową syreną Vladimír Lukáčik doprowadził do dogrywki, która rozstrzygnięcia nie przyniosła. Losy meczu przesądził dopiero w rzutach karnych Leszek Laszkiewicz, profesor Leszek Laszkiewicz.

 
2015-11-17

Leszek Laszkiewicz strzela jak na zawołanie. Skrzydłowy znów zdecydował o zwycięstwie JKH GKS Jastrzębie, który pokonał Polonię Bytom 2:1 w powtórzonym meczu 21. kolejki Polskiej Hokej Ligi.

 
2015-11-15

Leszek Laszkiewicz to główny architekt niedzielnego zwycięstwa z Zagłębiem Sosnowiec (5:2). Skrzydłowy JKH GKS Jastrzębie zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu, a pozostałe cztery gole były właśnie jego autorstwa.

 
2015-11-13

Mecz TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie trwał niewiele ponad sześć minut. Wszystko zaczęło się po ataku bez krążka na Łukasza Nalewajkę, który uderzył głową w bandę i stracił na chwilę przytomność.

 
2015-10-30

JKH GKS Jastrzębie wygrał z Naprzodem Janów 3:0 i zapewnił sobie możliwość rywalizacji wśród najlepszych sześciu zespołach po dwóch rundach sezonu zasadniczego. To nie jedyna korzyść piątkowego zwycięstwa. Wiadomo już, że wicemistrzowie mają pewne co najmniej czwarte miejsce na zakończenie drugiej rundy, co w praktyce oznacza, że JKH zagra również w turnieju finałowym Pucharu Polski!

 
2015-10-28

Z podniesioną głową opuszczają Opole zawodnicy JKH GKS Jastrzębie, którzy ograli Orlika 4:0 i są bliscy pozostania w gronie sześciu najlepszych zespołów Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębianie wygrywając pierwszą odsłonę 3:0 pokazali, kto będzie dyktował warunku na lodzie. Na pięć minut przed końcem wynik ustalił jeszcze Mateusz Danieluk.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ