Ekstraliga

 
2016-09-27

Z tarczą opuszczają Nowy Targ hokeiści JKH GKS Jastrzębie! Po niezwykle zaciętym pojedynku podopieczni Roberta Kalabera zwyciężyli Szarotki w dogrywce, w której bramkę na wagę dwóch punktów zdobył Leszek Laszkiewicz. Świetne zawody między słupkami bramki JKH rozegrał Tomasz Fuczik, który chwilę przed trafieniem Laszkiewicza obronił rzut karny wykonywany przez Dariusza Gruszkę.

 
2016-09-25

GKS Tychy bezlitosny dla młodej drużyny JKH GKS Jastrzębie. Hokeiści wicemistrza Polski skrzętnie wykorzystali wszystkie błędy rywala i ostatecznie pokonali JKH na jego własnym lodowisku 9:2. Dwie honorowe bramki przypadły w udziale Tomasza Kulasa i Kamila Wróbla.

 
2016-09-23

Bez punktów opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy na lodowisku mistrza Polski ulegli Comarch Cracovii 2:4. Młoda drużyna Roberta Kalabera nie ma jednak powodów do wstydu, bo postawiła rywalowi poprzeczkę na dość wysokim poziomie.

 
2016-09-16

Najważniejsze trzy punkty. To jedyny słuszny wniosek po piątkowym meczu z SMS-em Sosnowiec. Jastrzębianie musieli się trochę napracować, by zgarnąć komplet punktów. Przy czystym koncie Davida Zabolotnego udało się zdobyć trzy gole autorstwa Dominika Pasia, Kordiana Chorążyczewskiego i Tomasza Kominka, co pozwoliło podopiecznym Roberta Kalabera dopisać kolejne punkty do swojego dorobku.

 
2016-09-13

Kolejne dobre widowisko obejrzeli kibice w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie JKH GKS Jastrzębie zgarnął trzy punkty za zwycięstwo w stosunku 3:1 nad KH GKS Katowice. Ozdobą meczu było trafienie Kamila Wróbla, który zdjął pajęczynę z okienka bramki rywala.

 
2016-09-11

Świetny początek sezon dla młodej drużyny JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali beniaminka z Gdańska w stosunku 5:2. Dwa gole i jedną asystę dla JKH skompletował Jan Latal, trzy punkty za asysty zanotował Tomasz Kominek, a po dwa Krzysztof Bryk i Tomasz Kulas.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ