Młodzież

 
2021-04-26

JKH GKS Jastrzębie wraz z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego ogłaszają nabór do klasy I Liceum Ogólnokształcącego mistrzostwa sportowego o profilu hokej na lodzie! Połącz naukę szkolną z treningami ukochanej dyscypliny, przygotuj się do matury i... zostań członkiem mistrzowskiej ekipy!

 
2021-04-19

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat szesnastu Tobiasz Bigos powołał kadrę na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Janowie. Wśród wyróżnionych zawodników znalazło się czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie - Bartłomiej Stolarski, Maciej Poręba, Jakub Onak i Kacper Michalski.

 
2021-04-09

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z roczników 2005-2006 i młodszych wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego osiągnęli ten sukces za sprawą awansu do półfinału turnieju w Oświęcimiu, który został przerwany z uwagi na wprowadzenie tzw. lockdownu. Tym samym drużyny młodzieżowe JKH GKS kończą sezon zmagań ogólnopolskich ze srebrem żaków starszych oraz brązem młodzików.

 
2021-04-07

Wydział Gier i Dyscypliny Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie poinformował o zatwierdzeniu rozstrzygnięć w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych w naszym regionie. Oznacza to, że oficjalnie możemy potwierdzić wzbogacenie dorobku Akademii JKH GKS Jastrzębie o śląskie złoto żaków starszych oraz brązowe medale młodzików i żaków młodszych!

 
2021-03-21

Mamy pierwszy medal mistrzostw Polski tym sezonie! W rozgrywanym na Jastorze turnieju finałowym żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zajęły drugie miejsce i tym samym wywalczyły cenne srebro. Wicemistrzostwo kraju jest świetnym podsumowaniem bardzo dobrego sezonu ligowego podopiecznych Marka Chrabańskiego, którzy tylko raz musieli uznać wyższość rywali, czyli złotych medalistów z Nowego Targu.

 
2021-03-19

Nasze żaki starsze będą w dniach 19-21 marca gospodarzami finałów Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. W rywalizacji roczników 2007 i młodszych biorą udział tylko i wyłącznie mistrzowie trzech regionów. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy turnieju mają już zapewnione medale i tym samym będzie to pierwsze w tym sezonie mistrzowskie podium Akademii JKH GKS Jastrzębie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ