Młodzież

 
2021-12-29

Ekipa młodzików naszego klubu wystąpiła w drugiej rundzie fazy grupowej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w Nowym Targu. Mimo zwycięstw w dwóch pierwszych meczach jastrzębianie nie zaliczą udziału w zawodach do udanych, bowiem zajęli lokatę poza podium.

 
2021-12-13

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie w przerwie między spotkaniami Ligi Śląskiej U16 wyruszyła do Torunia na turniej Christmas Cup. Podopieczni Mariusza Bernackiego nie dali szans rywalom, wygrywając zmagania z kompletem trzech zwycięstw i... 37 zdobytymi bramkami.

 
2021-12-08

Mikrusy JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2012 i młodszych zajęły siódme miejsce w Mikołajkowym Turnieju Mini-hokeja w Krynicy. W całym turnieju młodzi jastrzębianie wygrali pięć spotkań, w tym dwukrotnie z rówieśnikami z Sanoka. Warto podkreślić, że imprezę nawiedził Św. Mikołaj, który nie zapomniał o małych hokeistach.

 
2021-11-30

Czy to będą nowi Laszkiewiczowie i Nalewajkowie? Być może tak, a być może skończy się "tylko" na wiernym kibicowaniu. W każdym razie miło nam poinformować, iż trzydzieścioro siedmioro dzieci zyskało możliwość zakosztowania pasji do hokeja. Stało się tak za sprawą realizacji przez nasz klub zadania "Szkolenie dzieci JKH GKS Jastrzębie" dofinansowanego przez budżet samorządu województwa śląskiego.

 
2021-11-22

Od piątku do niedzieli nasz klub był gospodarzem pierwszej tury rozgrywek grupy czerwonej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U16. Zmagania na Jastorze z kompletem zwycięstw wygrały Wilki z czeskiego Pilzna, wyprzedzając Żalgiris Kowno. JKH GKS Jastrzębie zajął ostatecznie piąte miejsce, ale warto podkreślić, iż ze złotym i srebrnym medalistą przegrał dopiero po karnych.

 
2021-11-17

Zachęcamy wszystkich kibiców hokeja do odwiedzin Lodowiska Jastor w dniach 19-21 listopada. Nasz obiekt będzie gospodarzem turnieju młodzików w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U16 (CJHL). Podopieczni Mariusza Bernackiego podejmą rywali z Kowna, Belgradu, Odessy, Kijowa, Rygi i Pilzna! Emocji nie zabraknie! Wstęp wolny.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ