Młodzież

 
2022-02-09

Zaledwie kilka dni temu cieszyliśmy się z awansu naszych młodzików do finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, a tymczasem przed nami podobne emocje związane z żakami starszymi! Od 10 do 12 lutego JKH GKS Jastrzębie będzie podejmował zmagania CJHL w kat. do lat czternastu. Podopieczni Marka Chrabańskiego są o włos od kwalifikacji do kwietniowej walki o medale. Zapraszamy na Jastor!

 
2022-02-07

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie awansowała do turnieju finałowego Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego znaleźli się w czołowej trójce tzw. grupy czerwonej za sprawą świetnego występu w ostatniej rundzie zmagań, która rozegrana została na Jastorze. Nasz zespół odniósł pięć zwycięstw w sześciu meczach, pokonując m.in. najlepszy w grupie Żalgiris Kowno.

 
2022-02-02

Od piątku do niedzieli (4-6 lutego) na Lodowisku Jastor rozegrana zostanie trzecia runda zmagań tzw. grupy czerwonej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U16. Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie gościć będzie Litwinów, Ukraińców, Serbów oraz sąsiadów z Tychów. Stawką rywalizacji jest awans do grupy finałowej.

 
2022-01-27

W miniony weekend żaki starsze JKH GKS Jastrzębie przyniosły nam sporo radości za sprawą triumfu w węgierskim Debreczynie w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL). W związku z tym miło nam poinformować, iż nasz klub będzie niebawem gospodarzem trzecich rund tych rozgrywek w kategoriach wiekowych U16 oraz U14. Już teraz zapraszamy kibiców na Jastor!

 
2022-01-24

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zanotowały kapitalny występ w II rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! Podopieczni Marka Chrabańskiego wygrali pięć z sześciu spotkań w węgierskim Debreczynie, co uczyniło ich najlepszą ekipą zawodów. W klasyfikacji całej imprezy nasi hokeiści awansowali na drugie miejsce. Dodajmy, że nasze żaki jako jedyne znalazły sposób na lidera z ukraińskiej Winnicy, którego pokonały 6:5 odrabiając trzybramkową stratę!

 
2022-01-21

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie rozpoczynają dziś kolejną rundę Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) U14, a smaczku rywalizacji dodaje fakt, że podopieczni Marka Chrabańskiego będą walczyć o punkty na Węgrzech! Naszym zawodnikom życzymy powodzenia u Bratanków, gdzie mierzyć się będą z gospodarzami, a także Serbami, Ukraińcami i Rumunami.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ