Młodzież

 
2019-12-08

Mikrusy JKH GKS Jastrzębie wywalczyły awans do finałów turnieju Czerkawski Cup 2020, które na początku marca odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie! Podopieczni trenera Tobiasza Bigosa zdobyli kwalifikację dzięki zajęciu trzeciego miejsca podczas sobotnich zawodów w Opolu.

 
2019-12-04

W listopadzie zaprezentowaliśmy Wam nasze zespoły młodzieżowe z roczników młodzików i żaków starszych. Dziś w ramach cyklu "Poznajmy się" zapraszamy do zapoznania się z naszą drużyną żaków młodszych. Liczymy, że również za sprawą tej lektury poczujecie się zachęceni do odwiedzenia Jastora także przy okazji spotkań następców Leszka Laszkiewicza i braci Nalewajków.

 
2019-11-25

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie kontynuują zwycięską passę. W sobotni wieczór nasz zespół pokonał na Jastorze mocną ekipę Niedźwiadków Sanok 4:1 (1:1, 3:0, 0:0), a o triumfie podopiecznych Zbigniewa Wróbla zadecydowała druga partia, w której gospodarze trzykrotnie pokonali golkipera gości.

 
2019-11-19

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie po zdobyciu kolejnych sześciu punktów awansowali na pozycję lidera I ligi. W miniony weekend podopieczni Zbigniewa Wróbla pokonali kolejno Cracovię u siebie i Podhale Nowy Targ na wyjeździe, zdobywając w sumie 14 bramek.

 
2019-11-15

Przed tygodniem rozpoczęliśmy cykl artykułów pod wspólnym tytułem "Poznajmy się", w których przybliżamy Wam naszą młodzież. Cel jest prosty - chcemy, abyście poczuli się zachęceni do odwiedzania Jastora nie tylko przy okazji meczów seniorów, ale także ich młodszych kolegów, którym będziecie kibicować za kilka lat. Tym razem zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą drużyną żaków starszych.

 
2019-11-14

Dwie drużyny JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w turnieju mini-hokeja Laszkiewicz Cup, którego pierwsza edycja odbyła się na Lodowisku Jastor w miniony weekend. Nasze młode zespoły spisały się dzielnie i nabrały niezbędnego doświadczenia w rywalizacji z często starszymi rywalami.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ