Młodzież

 
2019-11-25

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie kontynuują zwycięską passę. W sobotni wieczór nasz zespół pokonał na Jastorze mocną ekipę Niedźwiadków Sanok 4:1 (1:1, 3:0, 0:0), a o triumfie podopiecznych Zbigniewa Wróbla zadecydowała druga partia, w której gospodarze trzykrotnie pokonali golkipera gości.

 
2019-11-19

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie po zdobyciu kolejnych sześciu punktów awansowali na pozycję lidera I ligi. W miniony weekend podopieczni Zbigniewa Wróbla pokonali kolejno Cracovię u siebie i Podhale Nowy Targ na wyjeździe, zdobywając w sumie 14 bramek.

 
2019-11-15

Przed tygodniem rozpoczęliśmy cykl artykułów pod wspólnym tytułem "Poznajmy się", w których przybliżamy Wam naszą młodzież. Cel jest prosty - chcemy, abyście poczuli się zachęceni do odwiedzania Jastora nie tylko przy okazji meczów seniorów, ale także ich młodszych kolegów, którym będziecie kibicować za kilka lat. Tym razem zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą drużyną żaków starszych.

 
2019-11-14

Dwie drużyny JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w turnieju mini-hokeja Laszkiewicz Cup, którego pierwsza edycja odbyła się na Lodowisku Jastor w miniony weekend. Nasze młode zespoły spisały się dzielnie i nabrały niezbędnego doświadczenia w rywalizacji z często starszymi rywalami.

 
2019-11-07

Truizmem jest przypominać, że JKH GKS Jastrzębie to nie tylko ekipa seniorów. Nasz klub od lat słynie z pracy z młodzieżą, a nazwiska utalentowanych wychowanków można mnożyć. Fani innych klubów częstokroć stawiają JKH GKS za wzór pracy u podstaw. Warto jednak, aby nasi kibice bliżej poznali tych, którym będą kibicować w ekstralidze za kilka lat, a których mogą wspierać dopingiem już teraz - w rozgrywkach młodzieżowych. Cykl "Poznajmy się" rozpoczynamy od zespołu młodzików.

 
2019-11-06

Dwie drużyny mikrusów JKH GKS Jastrzębie wezmą udział w turnieju mini-hokeja Laszkiewicz Cup 2019, który odbędzie się w najbliższy weekend na Lodowisku Jastor. W ramach turnieju, którego organizatorem jest legenda polskiego i jastrzębskiego hokeja Leszek Laszkiewicz, zagra ponad dwadzieścia ekip z Polski i Czech z roczników 2010, 2011 i młodszych.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ