Publicystyka

 
2020-03-16

Nikt nie miał prawa spodziewać się, że sezon 2019/2020 zakończy się w tak niecodzienny sposób. Przecież po siódmym pojedynku z Comarch Cracovią wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na walkę o finał z Re-Plast Unią Oświęcim! Niestety, rzeczywistość zweryfikowała nasze plany. Dlatego już teraz, w połowie marca 2020 roku, przychodzi nam podsumować miniony sezon, który zaowocował brązowym medalem Mistrzostw Polski, Pucharem Polski i Pucharem Wyszehradzkim. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem statystyk, które tradycyjnie już przygotował specjalnie dla Was Krzysztof Gorczyca.

 
2020-03-04

Dzień 4 marca 2020 roku ma szansę zapisać się złotymi zgłoskami w historii jastrzębskiego hokeja. Nie trzeba dodawać, że zwykle najistotniejszym elementem zwycięstwa jest znakomita forma bramkarza. Liczymy, że Ondrejowi Raszce w zatrzymaniu Comarch Cracovii dopomogą Wasze życzenia i dobre myśli - dziś nasz golkiper kończy bowiem 30 lat!

 
2020-03-02

Maris Jass to jeden z głównych bohaterów niesamowitej bitwy o półfinał z Comarch Cracovią. To jednak nie wszystko - łotewski obrońca ekipy z Jastora zapisał się także w historii naszego klubu zdobyciem bramki numer 2200 w historii jastrzębskich występów w najwyższej klasie rozgrywkowej!

 
2020-02-25

O weekendowych zwycięstwach JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią musimy już zapomnieć. Teraz przed naszymi hokeistami wyprawa do krakowskiej "jaskini lwa", gdzie podopieczni Roberta Kalabera będą starali się podtrzymać wspaniałą passę. Na razie jesteśmy w trakcie przygotowań i... walki z siniakami.

 
2020-02-03

Zakończyła się zrzutka na leczenie i rehabilitację Andrzeja Truty, dawnego kapitana hokejowej ekipy GKS Jastrzębie i byłego reprezentanta Polski. - Z całego serca chciałem podziękować wszystkim darczyńcom, którzy mnie wsparli w tych ciężkich chwilach i przekazali dla mnie pieniądze na dalsze leczenie i rekonwalescencję - napisał wzruszony akcją Andrzej Truty.

 
2020-01-23

Przed nami wielkie derby z GKS Tychy! W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z liderem i obrońcą mistrzowskiego tytułu, który jest zarazem głównym faworytem do złota. - Czeka nas kolejny ciężki bój, ale my wychodzimy na lód w jednym celu - aby zgarnąć trzy punkty - podkreśla w specjalnym wywiadzie kapitan naszego zespołu Maciej Urbanowicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ