Publicystyka

 
2019-12-05

JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny aktywnie włączył się w akcję "Szlachetnej Paczki". W tym roku postanowiliśmy pomóc w świątecznych przygotowaniach panu Grzegorzowi i Jego ciężko doświadczonej przez los Rodzinie. Krótko podsumowując - za sprawą działań własnych oraz we współpracy z hipermarketem Carrefour (Galeria Zdrój) i Klubem Kibica JKH GKS ogarnęliśmy... wszystko!

 
2019-11-23

Piątkowe spotkanie JKH GKS Jastrzębie z Energą Toruń było wyjątkowe nie tylko z uwagi na wynik, ale również pod kątem jubileuszowo-statystycznym. Otóż trafienie Radosława Sawickiego na 8:2 z 51. minuty (przy którym wydatny udział miał Kamil Górny) było golem numer 2100 w historii występów jastrzębskich hokeistów w krajowej elicie!

 
2019-11-19

W dniu dzisiejszym swoje 82. urodziny obchodzi jeden z trzech "ojców jastrzębskiego hokeja", założycieli LZS Jastrzębianka i człowiek, który walnie przyczynił się do powstania sekcji hokeja w Górniku Jas-Mos, Florian Gomola. Wszystkiego najlepszego dla Szanownego Jubilata, któremu życzymy zdrowia, szczęścia i... dwustu lat życia!

 
2019-11-01

Dziś 1 listopada. Tego dnia nawiedzamy groby naszych bliskich i wspominamy związane z nimi piękne chwile. Jako jastrzębska rodzina hokejowa pamiętajmy jednak także o Tych, dzięki którym nasza wspaniała dyscyplina zagościła i przetrwała w Jastrzębiu-Zdroju. Bez nich nie byłoby wicemistrzostw Polski i Pucharów Polski.

 
2019-10-28

Tomaszowi Kulasowi "pękło" w niedzielnym spotkaniu z GKS Tychy równo pięćset meczów w barwach JKH GKS Jastrzębie na poziomie ekstraligowym! 30-letni "Kuli" to wychowanek naszego klubu i jeden z jego najbardziej zasłużonych zawodników.

 
2019-10-08

W dniu dzisiejszym trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber kończy 50 lat. Ten piękny jubileusz nasz szkoleniowiec spędzi oczywiście w pracy, bowiem wieczorem nasz zespół zagra na wyjeździe z Ujpestem Budapeszt. Panie Trenerze, z okazji "Abrahama" życzymy tradycyjnych stu lat, dużo zdrowia, szczęścia oraz wielu sukcesów z JKH GKS Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ