Publicystyka

 
2020-01-13

Jak wszyscy doskonale wiecie, w sobotę rozpoczęły się ferie i... "Ferie z Hokejem"! JKH GKS Jastrzębie we współpracy z naszymi partnerami zaprasza do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, gdzie możecie miło spędzić czas, a zarazem bliżej poznać naszych zawodników. Za nami kapitalna sobotnia zabawa, w której udział wzięła połowa drużyny trenera Roberta Kalabera.

 
2020-01-08

Mamy ciężką pracę. W naszym klubie nie dysponujemy dwudziestoma zawodnikami z określonym doświadczeniem, więc musimy mocno pracować z młodzieżą, aby czegoś ją nauczyć. Dlatego triumf w pucharze to ogromna satysfakcja, ponieważ do pracy idziemy w święta, soboty, niedziele... Takie zwycięstwo jest swoistym podziękowaniem od losu za tę robotę. Człowiek może przez chwilę ucieszyć się i nabrać pewności, że poświęcony czas nie został zmarnowany - mówi trener Robert Kalaber w rozmowie z JasNetem, wspominając zdobyty niedawno Puchar Polski.

 
2019-12-31

Powoli kończymy tak udany dla jastrzębskiego hokeja 2019 rok. Wprawdzie w lutym czy w połowie września byliśmy dalecy od optymizmu, ale - jak mawiał klasyk - prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy. Nie ustając zatem w radości ze zdobytego kilka dni temu Pucharu Polski zapraszamy do statystycznego podsumowania minionych dwunastu miesięcy! Rozegraliśmy w ich trakcie dokładnie 56 spotkań o punkty, w których strzeliliśmy 211 goli, a to jedynie "kropla" z naszych wyliczeń.

 
2019-12-23

Życzę Wam dużo pogody ducha podczas Bożego Narodzenia, ale także tego, abyście... już teraz cieszyli się na turniej finałowy o Puchar Polski! Będziemy ciężko pracować na to, aby sprawić Wam radość także po świętach - mówi w specjalnym przedświątecznym wywiadzie trener Robert Kalaber. Szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie ujawnia też m.in., że w piątkowym półfinale z Podhalem prawdopodobnie zagra Jesse Rohtla! Zapraszamy do lektury. 

 
2019-12-17

Na zdjęciu widzimy drużynę GKS Jastrzębie z sezonu 1983/84 (fot. Z. Keller / arch. UM Jastrzębie-Zdrój). Czwarty od prawej w górnym rzędzie to Andrzej Truty, który wówczas jako młody chłopak występował w naszym klubie. Natomiast kilka lat później awansował z KKS Zofiówka do ekstraklasy i był jednym z filarów drużyny podczas historycznego sezonu 1991/92. Niestety, od czterech lat Andrzej Truty cierpi na nowotwór węzłów chłonnych...

 
2019-12-14

Okazuje się, że pogrom sprawiony Naprzodowi Janów to nie tylko najwyższa wygrana w tym sezonie, ale zarazem najbardziej okazałe domowe zwycięstwo w historii występów JKH GKS Jastrzębie w ekstralidze! Różnicą czternastu goli jastrzębscy hokeiści wygrali jeszcze tylko raz - w 2016 roku z SMS U20 Sosnowiec (15:1), ale miało to miejsce w meczu wyjazdowym, a naszym rywalem był zespół, który uczestniczył w rozgrywkach na "specjalnych zasadach".

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ