Ekstraliga

 
2016-12-22

Jest pierwsza zdobycz punktowa w grupie silniejszej Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębianie po raz drugi w tym sezonie zagrali dogrywkę w Nowym Targu, ale tym razem lepsi okazali się gospodarze, którzy po trafieniu Bartłomieja Neupauera zainkasowali dwa punkty za wygraną w stosunku 2:1. Jeden punkt zespół znad czeskiej granicy zawdzięcza z kolei Radosławowi Nalewajce, który trafił w 52. minucie.

 
2016-12-20

Pełny skład, jaki w końcu miał do dyspozycji trener Robert Kalaber nie wystarczył, by drugi raz w tym sezonie odprawić z kwitkiem zespół mistrza Polski. Comarch Cracovia skutecznie zrewanżowała się za ostatnią porażkę na Jastorze i tym razem wygrała 5:2. Jastrzębianie zagrają jeszcze jeden mecz w tym roku. W czwartek JKH zmierzy się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

 
2016-12-18

W swoim ostatnim meczu na Mistrzostwach Świata do lat 20 Polacy przegrali z Włochami 4:5, co przy jednoczesnym zwycięstwie Węgrów nad Słoweńcami (4:3) oznacza, że biało-czerwoni pozostaną w Grupie B I Dywizji, a z awansu cieszą się nasi bratankowie. (fot.: László Mudra/Hungarian Ice Hockey Federation)

 
2016-12-16

Dzięki wygranej w stosunku 5:4 nad gospodarzem turnieju, reprezentacją Węgier młodzi Polacy są już o krok od awansu na zaplecze elity. Aby awans do grupy A dywizji pierwszej stał się faktem, biało-czerwoni, w których składzie jest aż sześciu hokeistów JKH GKS Jastrzębie muszą w sobotę wygrać z rówieśnikami z Włoch. (fot.: László Mudra/Hungarian Ice Hockey Federation)

 
2016-12-15

Polska reprezentacja do lat dwudziestu odniosła trzecie zwycięstwo podczas rozgrywanych w Budapeszcie Mistrzostw Świata Dywizji IB. Biało-czerwoni pokonali w rzutach karnych Wielką Brytanię 3:2, a zwycięskim najazdem popisał się Kamil Wróbel! To już trzecie trafienie naszego wychowanka na tych mistrzostwach!

 
2016-12-13

Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych podczas rozgrywanych w Budapeszcie Mistrzostw Świata do lat 20 Dywizji IB. Polacy pokonali równieśników ze Słowenii w stosunku 5:3, a hokeiści JKH GKS Jastrzębie mieli udział przy trzech trafieniach.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ