Ekstraliga

 
2016-02-24

Po trzech "medalowych" sezonach hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą rozgrywki na piątym bądź szóstym miejscu. Zdecydował o tym trzeci mecz ćwierćfinału, w którym jastrzębianie przegrali z Sanokiem 0:1, a przesądzający o losach rywalizacji cios zadał na 62. sekundy przed końcem, Robert Kostecki. O tym, którą ostatecznie pozycję JKH zajmię na koniec sezonu przesądzi piąty mecz Podhala z Unią Oświęcim.

 
2016-02-20

Zagraniczny zaciąg Sanoka z kolejnym zwycięstwem w ćwierćfinałowej rywalizacji. W drugim meczu hokeiści z Podkarpacia pokonali na Jastorze JKH GKS Jastrzębie 4:2 i do awansu do najlepszej czwórki brakuje im już tylko jednego zwycięstwa. Trzeci mecz już w najbliższy wtorek 23 lutego w Sanoku, gdzie jastrzębianie będą mieli ostatnią szansę, by nie kończyć sezonu za wcześnie.

 
2016-02-19

Hokeiści z Podkarpacia wykonali pierwszy krok w stronę półfinału. W pierwszym meczu na Jastorze sanoczanie pewnie wygrali 4:1. Honor JKH uratował Łukasz Nalewajka, który trafił do siatki w ostatniej sekundzie meczu. Szansa rewanżu już w sobotę, kiedy na Jastorze rozegrany zostanie drugi mecz.

 
2016-02-13

Sobotni mecz sparingowy dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Wicemistrz Polski zrewanżował się Polonii za piątkową porażkę w karnych i dzień później pokonał bytomian 2:1, zadając celny cios w ostatniej minucie meczu.

 
2016-02-12

W piątkowym meczu sparingowym podopieczni Roberta Kalábera przegrali w Bytomiu z Polonią 1:2. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowały rzutu karne, a konkretnie udany najazd Dmytro Demjaniuka. Rewanż w sobotę o godzinie 11:30 na lodowisku Jastor. Wstęp BEZPŁATNY!

 
2016-02-01

Porażką kończą sezon zasadniczy hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w wyjazdowym spotkaniu ulegli ekipie TatrySki Podhale Nowy Targ 0:5. Do startu decydującej fazy rozgrywek pozostały niespełna trzy tygodnie, więc podopieczni mają jeszcze trochę czasu, by przed pojedynkami z Sanokiem wyeliminować z gry wszelkie mankamenty.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ