Wszystkie

 
2014-10-10

Bezlitośni byli dla rywali w piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy przed własną publicznością wypunktowali Unię Oświęcim, wygrywając w stosunku 8:1. Tym samym jastrzębianie odnieśli najwyższe zwycięstwo w historii kontaktów z 8-krotnym mistrzem Polski na poziomie ekstraligi. Ponadto była to też piąta z rzędu wygrana nad biało-niebieskimi.

 
2014-10-09

Richard Bordowski, napastnik JKH GKS Jastrzębie zapewnia, że forma brązowych medalistów powinna zwyżkować. - Na treningach robimy wszystko, by ta skuteczność była lepsza. W hokej przecież wszyscy potrafimy grać. Musimy podczas każdej akcji mieć zakodowane w głowie, by za wszelką ceną zdobyć bramkę.

 
2014-10-09

W piątek jastrzębianie zmierzą się na Jastorze w ramach 6. kolejki PHL z hokeistami Unii Oświęcim. Pół roku temu wygrali z nimi rywalizację o brązowy medal. W ekipie gospodarzy, sezon zainaguruje wychowanek i najlepszy strzelec jastrzębskiego klubu, Mateusz Danieluk.

 
2014-10-07

Znamy już termin spotkania z Richardem Králem. Okazją do podziękowania "Królowi Ryszardowi" za cztery wspaniałe sezony spędzone w JKH GKS Jastrzębie będzie mecz z GKS-em Tychy, który zostanie rozegrany na Jastorze we wtorek 28 października.

 
2014-10-06

- Napędziliśmy rywalowi trochę strachu w tej trzeciej tercji. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić o punkty - mówił na pomeczowej konferencji Jacek Szopiński, szkoleniowiec Orlika Opole. Jego vis a vis, Róbert Kaláber chciałby jednak takich sytuacji w przyszłości uniknąć. - Muszę porozmawiać z zawodnikami, bo takie mecze nie mogą się zdarzać - zadeklarował po spotkaniu Słowak.

 
2014-10-05

Po wygranej 4:3 nad Orlikiem Opole, JKH GKS Jastrzębie zainkasował komplet punktów. Skuteczność miejscowych pozostawiała jednak wiele do życzenia.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ