Wszystkie

 
2024-02-27

Zaledwie „wczoraj” rozpoczynaliśmy sezon domowym pojedynkiem z Sanokiem, a tymczasem mamy ostatni wtorek lutego i ostatni mecz piątej rundy fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. Wiemy już, kto będzie dobierał rywala w 1/4 finału i gdzie rozpoczniemy walkę o czołową czwórkę. Zleciało, jak z bicza strzelił. Pozostaje już tylko wyjazd do Nowego Targu, który nie ma wprawdzie wpływu na układ tabeli, ale... byłoby sympatycznie podsumować „zasadniczą” część sezonu przekonującym zwycięstwem.

 
2024-02-27

We wtorkowy wieczór poznamy rywala JKH GKS Jastrzębie w walce o czołową czwórkę fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Niezależnie od tego, czy naszym konkurentem będzie Cracovia, Podhale, Toruń czy Zagłębie, dwa pierwsze spotkania odbędą się na Lodowisku Jastor w najbliższy piątek i sobotę. Informujemy już teraz, iż oba pojedynki rozpoczną się o godz. 17:00, a zatem warto zarezerwować sobie czas na wizytę przy al. Jana Pawła II 6a.

 
2024-02-25

Juniorzy JKH GKS Jastrzębie zakończyli turniej Mistrzostw Polski U20 w Toruniu jako czwarta siła krajowego hokeja młodzieżowego, przegrywając mecz o brąz z gospodarzami zmagań, Sokołami Toruń 1:3 (0:1, 1:0, 0:2). Honorowe trafienie należało do Macieja Poręby, który w 35. minucie pięknie huknął z okolic bulika. Czwarte miejsce należy uznać za sukces - wszak podopieczni Mariusza Bernackiego byli najmłodszą ekipą imprezy, a mimo to zdołali awansować do kwartetu najlepszych drużyn. Za rok liczymy na więcej!

 
2024-02-25

W ostatnim domowym spotkaniu fazy zasadniczej hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali po dogrywce Comarch Cracovię 4:3 d. (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) po golach Roberta Arraka, Rastislava Spirko, Emila Bagina i - złotym trafieniu w doliczonym czasie gry - Tuukki Rajamakiego. To dobry omen przed rozpoczynającymi się w piątek play-offami, do których przystąpimy z czwartej pozycji. Dodajmy, że nie można wykluczyć, że za kilka dni na Jastor znów przyjadą... „Pasy”!

 
2024-02-24

W ostatnią niedzielę lutego hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze ekipę Comarch Cracovii. Pojedynek zaplanowany na godz. 17:00 jest też naszym ostatnim domowym meczem przed fazą play-off, bowiem we wtorek ruszymy jeszcze do Nowego Targu. Pogoń za podium niestety okazała się nieudana, choć imponowała forma, jaką podopieczni Roberta Kalabera prezentowali przez ostatnie dwa miesiące. Zapraszamy na Jastor! Podziękujmy wspólnie za emocje, których byliśmy świadkami w styczniu i lutym.

 
2024-02-24

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż ustalone zostały ceny biletów na marcowe ćwierćfinały fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Nie znamy wprawdzie jeszcze naszego konkurenta, ale wiele wskazuje na to, iż nasz pojedynek będzie uważany za najciekawszy spośród czterech starć. Bilet normalny kosztował będzie 30 zł, natomiast ulgowy - 25 zł.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ