Wszystkie

 
2022-12-13

Za nami druga kolejka fazy zasadniczej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, której organizatorem była Akademia JKH GKS Jastrzębie. Tym razem nasza drużyna młodzików uplasowała się poza podium, ale zarazem pokonała rywali z Rumunii i Łotwy. Bezdyskusyjny triumf odniosła młodzieżowa ekipa słowackiego MSHK Prievidza.

 
2022-12-11

Tradycyjnie już przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cała nasza hokejowa rodzina bierze udział w Szlachetnej Paczce. Miło nam poinformować, że tym razem działacze, zawodnicy, pracownicy i kibice JKH GKS Jastrzębie wsparli rodzinę 56-letniego pana Tomasza, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wśród licznych podarunków z Jastora znalazła się m.in. pralka. Zapraszamy do lektury relacji z akcji!

 
2022-12-11

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w zaległym spotkaniu Zagłębie Sosnowiec 4:3 k. (1:2, 0:0, 2:1, d. 0:0, k. 1:0), dzięki czemu przybliżyli się do podium na dystans czterech punktów. Niemniej, nasz zespół może czuć spory niedosyt, bowiem ponownie mocno szwankowała gra w przewagach. Na szczęście jednak niewykorzystane sytuacje nie zemściły się w karnych, spośród których jedyny został wykorzystany przez Tuukkę Rajamaekiego, pozyskanego przez nasz klub niespełna tydzień temu.

 
2022-12-09

Po raz drugi w ciągu miesiąca okazało się, że JKH GKS Jastrzębie posiadł ostatnio patent na mistrzów Polski! W piątkowy wieczór po bardzo przyzwoitym widowisku podopieczni Roberta Kalabera pokonali GKS Katowice w Satelicie Spodka 5:2 (2:0, 3:1, 0:1), będąc zespołem lepszym i skuteczniejszym. Cieszyć musi styl wygranej, efektowne bramki oraz debiutancki gol Tuukki Rajamaekiego, który zaledwie kilka dni temu dołączył do drużyny. Dzięki wygranej na horyzoncie coraz mocniej zaczęło rysować się ekstraligowe podium. Brawo Panowie!

 
2022-12-08

Rozgrywki Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi od kilku lat przynoszą nam wiele pozytywnych emocji i... sukcesów. Dlatego tym chętniej zapraszamy wszystkich fanów JKH GKS Jastrzębie do kibicowania naszym młodzikom podczas drugiej rundy CJHL, która odbędzie się na Jastorze w dniach 9-11 grudnia. Gośćmi podopiecznych Wojciecha Czecha będą ekipy z Tychów, Dyneburga, Szeklerlandu, Kijowa, Gałacza i Prievidzy. Krótko mówiąc - od Dźwiny przez Dniepr po Dunaj!

 
2022-12-06

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli we wtorkowy wieczór oczekiwane zwycięstwo nad niżej notowanym Tauron Podhalem Nowy Targ. Po raz kolejny jednak możemy czuć niedosyt, jeśli idzie o skuteczność, bowiem tylko jedna z pięciu przewag zakończyła się golem. Warto odnotować premierowe trafienie w jastrzębskich barwach Donata Szity oraz asystę pozyskanego niedawno Tuukki Rajamaekiego.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ