Wszystkie

 
2024-01-16

Miło nam poinformować, że amerykańska kolonia w JKH GKS Jastrzębie liczy już dwóch zawodników. Do naszego zespołu dołącza Nick Ford, 28-letni napastnik rodem z Chicago. W minionym sezonie Ford świętował mistrzostwo zawodowej ligi SPHL. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-01-14

Zaledwie dwunastu sekund zabrakło JKH GKS Jastrzębie do podtrzymania zwycięskiej serii w 2024 roku. Przy niemal pełnych trybunach Jastora nasz zespół prowadził z GKS Tychy po golu Dominika Jarosza, ale na finiszu oraz w konkursie karnych po raz czwarty w tym sezonie lepsi okazali się nasi derbowi konkurenci. Dwóch punktów szkoda tym bardziej, że już teraz mogliśmy złapać kontakt z podium ekstraligi...

 
2024-01-13

Nie wygasły jeszcze emocje po piątkowej kanonadzie na Jastorze, a tymczasem przed nami kolejny arcyciekawy pojedynek. W niedzielę o godz. 15:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie w ramach 33. kolejki Tauron Hokej Ligi GKS Tychy i będzie to zarazem rewanż za niedawny finał Pucharu Polski, jak i bój o przysłowiowe „sześć punktów”. Zapraszamy na Jastor!

 
2024-01-12

Wyjątkowej urody kanonadą... emocji uraczyli nas w piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie i Re-Plast Unii Oświęcim. Po nadzwyczaj ciekawym widowisku podopieczni Roberta Kalabera pokonali aktualnego wicelidera 8:5 (2:2, 2:1, 4:2), przechylając szalę zwycięstwa w ostatnich minutach zawodów. Hattrickiem popisał się Emil Bagin, po którego golu przez cała taflę „do pustaka” na 7:5 na lód posypały się z trybun... czapki! Co za mecz! Brawo Panowie!

 
2024-01-11

W piątek o godz. 18:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Re-Plast Unię Oświęcim. Będzie to spotkanie III rundy Tauron Hokej Ligi, które w pierwotnym terminie nie doszło do skutku z uwagi na ciężkie warunki pogodowe. Zapraszamy w piątkowy wieczór na nasze lodowisko i jednocześnie przypominamy, że w niedzielę o godz. 15:00 widzimy się ponownie na derbach z GKS Tychy.

 
2024-01-11

W piątek i w niedzielę czekają nas ważne ekstraligowe pojedynki JKH GKS Jastrzębie z Unią Oświęcim i GKS Tychy, ale jeżeli z początkiem 2024 roku czujecie większy głód hokeja, to zapraszamy także na I ligę! W sobotę i w niedzielę nasze rezerwy podejmą na Jastorze Olivię Gdańsk i Sokoły Toruń. Będą to pojedynki ważne w aspekcie walki o czołową szóstkę Centralnej Ligi Juniorów oraz awans do fazy play-off I ligi.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ