Wszystkie

 
2024-03-04

Bez wątpienia niełatwą sztuką jest otrząsnąć się po dwóch domowych porażkach na starcie rywalizacji o półfinał. Mało kto miał prawo spodziewać się, że do Torunia hokeiści JKH GKS Jastrzębie pojadą ze świadomością, iż... w najgorszym możliwym przypadku nie zagramy już w tym sezonie na Jastorze! Oczywiście nie dopuszczamy nawet myśli o takim rozwiązaniu. W poniedziałek o godz. 14:45 nasza ekipa rusza do „Grodu Kopernika”. Panowie, MUSICIE wrócić na naszą taflę na piąty mecz. Powodzenia!

 
2024-03-02

Nie było chyba wśród kibiców JKH GKS Jastrzębie takiego pesymisty, który przewidywał dwie domowe porażki z Energą Toruń na starcie ćwierćfinałowej rywalizacji o strefę medalową. Tymczasem kilka splotów niekorzystnych okoliczności, nieco nerwów, słaba skuteczność jastrzębskiej ofensywy oraz znakomita postawa bohatera piątkowo-sobotnich zmagań Mateusza Studzińskiego równają się niespodziewanemu prowadzeniu „Stalowych Pierników” 2-0. Gramy do czterech wygranych, więc jeszcze nie wszystko stracone, ale niewątpliwie podopieczni Roberta Kalabera stoją przed bardzo trudnym wyzwaniem...

 
2024-03-01

Pierwsza bitwa w wojnie o półfinał zakończyła się bolesną przegraną hokeistów JKH GKS Jastrzębie. "Stalowe Pierniki" zdobyły Jastor bowiem pierwszy raz w sezonie. Cztery z pięciu bramek drużyny strzeliły w przewadze. Jastrzębianom w decydujących momentach zabrakło zimnej krwi przez co szwankowała skuteczność. Świetnie w bramce rywala spisywał się rezerwowy Mateusz Studziński. Ofiarami pierwszego starcia zostali Julius Pohjanoksa i Mateusz Zieliński.

 
2024-02-29

Od rozpoczęcia sezonu 2023/24 minęło niemal pół roku. Ponad pięć miesięcy zaciętej walki o pozycje w tabeli Tauron Hokej Ligi zaowocowało aktualnym rozstawieniem w 1/4 finału play-off, w której JKH GKS Jastrzębie skrzyżuje kije z Energą Toruń. Zaczynamy już w piątek i w sobotę o godz. 17:00 na Jastorze. Celem podopiecznych Roberta Kalabera będzie „dobre wejście” w tę rywalizację, czyli... kontynuacja domowej passy wygranych nad „Stalowymi Piernikami”, z którymi jastrzębscy hokeiści po raz pierwszy walczyli ponad pół wieku temu w barażach o II ligę! Będzie się działo, więc bądźcie z nami!

 
2024-02-27

Poznaliśmy przeciwnika JKH GKS Jastrzębie w ćwierćfinale fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Za sprawą wyborów naszych rywali z podium fazy zasadniczej podopiecznym Roberta Kalabera przypadł w udziale zaszczyt skrzyżowania kijów o półfinał z KH Energą Toruń, która zafiniszowała na piątej pozycji. Walczymy do czterech wygranych. Zaczynamy już w piątek i w sobotę na Jastorze!

 
2024-02-27

W ostatnim meczu fazy zasadniczej hokeiści JKH GKS Jastrzębie ponownie nie zdołali zdobyć Hali Lodowej w Nowym Targu. Mimo długiego prowadzenia po efektownym trafieniu Kamila Górnego podopieczni Roberta Kalabera zjechali z tafli pokonani przez miejscowe PZU Podhale po dość niemrawym konkursie rzutów karnych. Dodajmy, że wtorkowa porażka w żaden sposób nie wpływa na czwartą pozycję naszej ekipy w tabeli Tauron Hokej Ligi. A teraz... czas na play-offy! W ćwierćfinale nieco niespodziewanie zagramy z Energą Toruń, która zanotowała dobry finisz piątej rundy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ