Wszystkie

 
2020-01-08

Mamy ciężką pracę. W naszym klubie nie dysponujemy dwudziestoma zawodnikami z określonym doświadczeniem, więc musimy mocno pracować z młodzieżą, aby czegoś ją nauczyć. Dlatego triumf w pucharze to ogromna satysfakcja, ponieważ do pracy idziemy w święta, soboty, niedziele... Takie zwycięstwo jest swoistym podziękowaniem od losu za tę robotę. Człowiek może przez chwilę ucieszyć się i nabrać pewności, że poświęcony czas nie został zmarnowany - mówi trener Robert Kalaber w rozmowie z JasNetem, wspominając zdobyty niedawno Puchar Polski.

 
2020-01-07

Tego jeszcze nie było! JKH GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich młodych ciałem i duchem kibiców do udziału w "Feriach z Hokejem", które będą miały miejsce w Galerii Zdrój! Widzimy się tam w sobotę, 11 stycznia oraz od kolejnego poniedziałku do piątku (13-17 stycznia). Wpadajcie i bawcie się z nami! Będzie się działo! Mamy duuużo nagród i gadżetów do rozdania!

 
2020-01-07

Gdy w sierpniu 2019 roku JKH GKS Jastrzębie przystępował do rywalizacji w Pucharze Wyszehradzkim, mało kto zapewne spodziewał się, że ten międzynarodowy serial potrwa aż do stycznia 2020 roku. Tymczasem w najbliższą środę oraz kolejny czwartek podopieczni Roberta Kalabera zagrają o główne trofeum turnieju z wicemistrzem Słowacji HK Nitra!

 
2020-01-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2005 i młodszych mają za sobą udany, a zarazem niezwykle cenny pod kątem szkoleniowym start w Noworocznym Turnieju Hokejowym w Orłowej. Nasz zespół zajął w zawodach czwarte miejsce, tocząc wyrównane pojedynki ze Słowakami, Czechami i Kanadyjczykami.

 
2020-01-07

W miniony weekend rezerwy JKH GKS Jastrzębie powróciły do walki o I-ligowe punkty. Podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla odnieśli dwa cenne zwycięstwa, wywożąc wygrane z Janowa (3:1) i Oświęcimia (5:2). Dzięki nim jastrzębianie odzyskali pozycję lidera z dorobkiem 51 pkt.

 
2020-01-05

Nie udało się hokeistom JKH GKS Jastrzębie przerwać trwającego od niemal pięciu lat impasu w wyjazdowych starciach z GKS Tychy. W niedzielny wieczór w meczu na szczycie Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera po raz czwarty w tym sezonie musieli uznać wyższość mistrzów Polski, jednak za postawę naszego zespołu w tym bardzo wyrównanym starciu nie musimy się wstydzić.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ