Wszystkie

 
2018-12-24

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy Zarząd, pracownicy oraz zawodnicy JKH GKS Jastrzębie.

 
2018-12-24

Tuż po świętach Bożego Narodzenia cztery najlepsze polskie drużyny powalczą w Tychach o Puchar Polski. Wśród kandydatów do tego trofeum są również hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Radosław Nalewajka, kapitan ekipy z Jastoru mówi wprost: Chcemy wygrać ten turniej!

 
2018-12-22

W dobrych nastrojach zasiądą do stołu wigilijnego hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W ostatnim ligowym meczu tego roku pokonali na Toropolu graczy miejscowego Orlika Opole. Ondrej Raszka siódmy raz w sezonie zachował czyste konto. Drugi raz nie dał się pokonać hokeistom Orlika.

 
2018-12-22

Bardzo miły gest dwóch firm, z którymi współpracował nasz najwybitniejszy wychowanek, Leszek Laszkiewicz. Dostawca sprzętu hokejowego, firma Sport Rebel przekazała mnóstwo sprzętu firmy Bauer dla najmłodszych podopiecznych Jastrzębskiego Klubu Hokejowego.

 
2018-12-21

Bardzo ciekawy artykuł ukazał się niedawno w gazecie Sport. Jedną z bohaterek tegoż materiału jest masażystka JKH GKS Jastrzębie, Paulina Szaweł. W rozmowie przeprowadzonej przez Bogdana Nathera poznamy choć trochę kulisy współpracy na linii masażystka - mężczyźni.

 
2018-12-21

To będzie ostatni mecz o ligowe punkty w tym roku. W sobotę 22 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w Opolu z Orlikiem, a później jastrzębianie będą mogli skupić się na świętach Bożego Narodzenia i zbliżającym się wielkimi krokami turnieju finałowym Pucharu Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ