Wszystkie

 
2022-07-06

W sierpniowo-wrześniowych planach sparingowych naszego zespołu nastąpiły kosmetyczne zmiany. Pierwszy mecz JKH GKS Jastrzębie rozegra z HC Frydek-Mistek, jednakże pojedynek ten odbędzie się na wyjeździe, zaś rewanż - na Jastorze. Ponadto nie dojdzie do skutku turniej w Dubnicy, ale za to miejscowa ekipa MHK zawita na nasze lodowisko.

 
2022-07-03

Z radością informujemy, iż w nowym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie nadal reprezentował będzie Vitalijs Pavlovs. 33-letni napastnik rodem z Rygi podpisał nową roczną umowę z naszym klubem. Rosły Łotysz był w minionych rozgrywkach jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji, notując najbardziej okazały bilans plus/minus (+33). Wobec urazu Macieja Urbanowicza nosił także opaskę kapitańską. Vitalijsowi życzymy kolejnego równie udanego sezonu w jastrzębskich barwach!

 
2022-07-01

Po dwumiesięcznym cyklu przygotowań hokeiści JKH GKS Jastrzębie udają się na zasłużone urlopy. Od 1 do 17 lipca nasi zawodnicy będą mogli liczyć na moment wytchnienia od tafli. Będzie to czas "wyczyszczenia głów" przed sierpniowymi sparingami i wrześniową inauguracją kolejnego sezonu. - Dotychczasowe przygotowania przebiegły bez komplikacji. Plan na ten moment został zrealizowany - zapewnia II trener Rafał Bernacki.

 
2022-06-29

Miło nam poinformować, iż w szeregach ekipy trenera Roberta Kalabera pozostanie Eriks Sevcenko! Łotewski obrońca to jeden z najsolidniejszych zawodników na tej pozycji w Polskiej Hokej Lidze. Pochodzący z Dyneburga defensor przedłużył umowę o kolejny rok. Eriksowi życzymy dalszych sukcesów z naszym zespołem przypominając zarazem, że ma już na swoim koncie złoto i brąz mistrzostw Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski.

 
2022-06-23

Z radością informujemy, że klub pozyskał kolejnego zawodnika. Tym razem do drużyny trenera Roberta Kalabera dołącza napastnik z kraju aktualnych mistrzów olimpijskich i świata. Roczną umowę z klubem podpisał Markus Korkiakoski, który większość seniorskiej kariery spędził w klubach grających na zapleczu fińskiej i czeskiej ekstraligi. Tervetuloa Markus!

 
2022-06-22

Kolejna dobra informacja dla wszystkich sympatyków hokeja w Jastrzębiu-Zdroju i okolic napłynęła tym razem z Katowic. JKH GKS Jastrzębie uzyskał licencję na występy w hokejowej ekstralidze w sezonie 2022/2023. Nasz klub otrzymał stosowny dokument, spełniając wszelkie wymogi organizatora rozgrywek.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ