Wszystkie

 
2023-11-06

Czwartkowym meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli drugą rundę Tauron Hokej Ligi. Aktualnie uczestnicy rozgrywek mogą liczyć na moment wytchnienia za sprawą „przerwy na reprezentację”. Nasza drużyna wykorzystuje ten czas do pracy nad przygotowaniem fizycznym pod okiem II trenera Rafała Bernackiego. Nie zabraknie też chwili na regenerację.

 
2023-11-06

Hokeiści pierwszoligowych rezerw JKH GKS Jastrzębie mają za sobą znakomity weekend. Podopieczni Mariusza Bernackiego wzmocnieni młodymi kolegami z pierwszej drużyny wywalczyli komplet sześciu punktów za zwycięstwa z mocnymi ekipami SMS PZHL (wicelider!) oraz Zagłębia Sosnowiec. Dzięki tej zdobyczy jastrzębianie awansowali na ósme miejsce w tabeli.

 
2023-11-03

W czwartkowy, „zaduszkowy” wieczór kibice JKH GKS Jastrzębie byli świadkami prawdziwej kanonady, która niestety nie poszła po naszej myśli. Dobrą passę naszego zespołu zakończyła tego dnia Comarch Cracovia, wykorzystując ewidentny brak koncentracji po jastrzębskiej stronie. Czy to efekt zapewnionego wcześniej awansu do Pucharu Polski? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie nasz sztab trenerski. „Potrafimy grać zdecydowanie lepiej” - podsumował trafnie Radosław Nalewajka.

 
2023-11-02

Dobre wieści dotarły do nas ze sztabu trenerskiego. W dzisiejszym meczu przeciw Comarch Cracovii po miesięcznej przerwie zagra Jakub Izacky! Pierwotnie czeski napastnik miał wrócić do gry dopiero po "przerwie na reprezentację".

 
2023-11-01

W nietypowym - jak na fazę zasadniczą ekstraligi - czwartkowym terminie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończą drugą rundę zmagań THL. W Zaduszki o godz. 18:00 nasz zespół podejmie Comarch Cracovię i postara się o podtrzymanie serii domowych zwycięstw. Na Jastorze jesteśmy wszak niepokonani od ponad miesiąca! Zapraszamy!

 
2023-10-31

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron rozwiązana została umowa z Raivo Freidenfeldsem. 23-letni napastnik opuszcza nasz klub z bilansem niemal sześćdziesięciu spotkań o punkty i dziewięciu bramek. „Życzymy Raivo wszystkiego najlepszego w dalszej karierze” - powiedział dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ