Wszystkie

 
2021-11-02

Niestety, nie będzie dane hokeistom JKH GKS Jastrzębie stanąć po raz kolejny do walki o obronę Pucharu Polski. W decydującym o awansie do czołowej czwórki turnieju spotkaniu nasz zespół musiał uznać wyższość Comarch Cracovii, która tym samym uzupełniła stawkę półfinalistów. Cóż, gramy dalej! W tym sezonie jest jeszcze wiele do wygrania.

 
2021-11-02

Od piątku do niedzieli na Jastorze rozgrywana była pierwsza runda Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w kategorii U14. Gospodarzami zmagań były żaki starsze JKH GKS Jastrzębie, które zajęły czwartą lokatę z dorobkiem czterech zwycięstw w sześciu meczach. Triumfował niepokonany HC Patriot Winnica z Ukrainy.

 
2021-11-01

Dziś wieczorem JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią. Traf chciał, że ten zaległy pojedynek decydować będzie o losach ostatniego z miejsc w turnieju finałowym Pucharu Polski. Co więcej, jak wyliczył nasz niezastąpiony statystyk-archiwista, będzie to mecz nr 700 naszych hokeistów w ekstralidze! Aby mieć możliwość obrony trofeum, podopieczni Roberta Kalabera muszą w Krakowie zdobyć co najmniej punkt. My oczywiście wierzymy, że ten okazały jubileusz będzie dla nas szczęśliwy!

 
2021-10-31

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie dokładnie odrobili zadanie domowe i w meczu ostatniej kolejki drugiej rundy zmagań pokonali Zagłębie Sosnowiec 7:1 (2:0, 3:1, 2:0). Dorobkiem strzeleckim niemal solidarnie podzieliły się ofensywy wszystkich naszych czterech formacji. Wygrana oznacza, że we wtorek w Krakowie zagramy o podtrzymanie przewagi nad "Pasami", które pozwoli na awans do finałów Pucharu Polski.

 
2021-10-30

Hokejowy maraton ma się ku końcowi. Meczem z Zagłębiem Sosnowiec nasz zespół może znacząco przybliżyć się do wykonania zadania, jakie postawił przed nim na tę część ligowego sezonu trener Robert Kalaber. Aby jednak utrzymać inicjatywę w walce o awans do finałów Pucharu Polski, należy w niedzielny wieczór bezwzględnie wygrać!

 
2021-10-29

W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie przegrał na trudnym terenie w odradzającym się Sanoku 3:4 (1:1, 0:1, 3:1). Nasz zespół skomplikował sobie życie w trzeciej tercji, ale mimo to wciąż pozostaje faworytem do roli czwartego półfinalisty Pucharu Polski. Wszystko to za sprawą sensacyjnej porażki Comarch Cracovii w Nowym Targu.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ