Wszystkie

 
2022-11-03

Przed nami ostatni mecz przed przerwą na pierwsze w tym sezonie zgrupowanie reprezentacji Polski. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec i będzie to zarazem premierowe starcie trzeciej rundy fazy zasadniczej. Zapraszamy na Jastor z nadzieją, iż nasz zespół zapomniał już o nieudanej walce o Puchar Polski i teraz skupi się na pogoni za podium. Dodajmy, że na domową wygraną czekamy od... 30 września.

 
2022-11-02

Ostatni weekend października przyniósł nam nadspodziewanie sporo radości w rozgrywkach I Ligi / MHL, gdzie podopieczni Mariusza Bernackiego wygrali dwa spotkania, w tym z jednym z faworytów do medali, Sokołami Toruń. Dzięki pięciu punktom nasze rezerwy zbliżyły się do środka ligowej tabeli.

 
2022-10-30

W ostatnim meczu II rundy hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na własnej tafli z Marmą Ciarko STS Sanok. Przez 65 minut kibice na Jastorze nie doczekali się gola, natomiast w loterii karnych więcej szczęścia mieli goście i to oni zdobyli dwa punkty. Tym samym niezły październik kończymy nieco niespodziewaną porażką oraz świadomością, że i w tym sezonie zabraknie naszej drużyny w Pucharze Polski.

 
2022-10-29

W niedzielę o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Marmę Ciarko STS Sanok. To pojedynek ostatniej kolejki II rundy, po której poznamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski. Dodajmy, że - choć wydaje się to nieprawdopodobne - nasz zespół w październiku 2022 roku jeszcze... nie wygrał na własnej tafli, a zatem warto zakończyć miesiąc domowym zwycięstwem.

 
2022-10-28

Długo przyszło nam czekać na mecz, w którym nasi hokeiści mieli okazję aż sześciokrotnie cieszyć się ze zdobytych goli. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zwyciężył na wyjeździe Energę Toruń 6:2 (2:1, 3:0, 1:1), powiększając dorobek bramkowy o... 1/4! Radować musi także fakt, że zapunktowało ośmiu zawodników.

 
2022-10-27

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają w Toruniu ostatni wyjazdowy mecz drugiej rundy PHL. Do "Grodu Kopernika" nasza ekipa wyruszy w pełnym zestawieniu o dziewiątej rano. Wciąż jesteśmy w grze o Puchar Polski, a zatem... szerokiej drogi i wracajcie z kompletem punktów!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ