Zapowiedzi

 
2016-01-02

Od trudnego pojedynku rozpoczną 2016 rok hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Aktualny wciąż wicemistrz Polski zagra na lodowisku mistrza Polski, GKS-u Tychy. Niedzielny mecz na Stadionie Zimowym będzie dla obydwu drużyn idealną okazją, by podreperować morale po nieudanym występie w Pucharze Polski.

 
2015-12-29

Cztery najlepsze drużyny Polskiej Hokej Ligi, a wśród nich JKH GKS Jastrzębie będą od wtorku walczyć o Puchar Polski. Turniej finałowy rozegrany zostanie w Nowym Targu. Jastrzębianie o finał zagrają z Comarch Cracovią, natomiast drugą półfinałową parą tworzy mistrz, GKS Tychy oraz gospodarz turnieju, TatrySki Podhale Nowy Targ.

 
2015-12-22

W Nowym Targu zakończą 2015 rok hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy tuż przed świętami zagrają ligowe starcie z Szarotkami, a już po Bożym Narodzeniu wrócą na Podhale na finałowy turniej Pucharu Polski, gdzie pierwszą przeszkodą w grze o to trofeum będzie Comarch Cracovia.

 
2015-12-12

Już w niedzielę arcyciekawe starcie z Comarch Cracovią, podczas którego na Jastorze zorganizowana zostanie III edycja akcji Teddy Bear Toss. Zabierając ze sobą pluszowego misia będziecie mogli kupić bilet tańszy o pięć złotych, a także sprawić, by na twarzach podopiecznych Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju zagościł uśmiech. Początek meczu JKH - Cracovia jak zwykle o godzinie 18:00. Zapraszamy!

 
2015-12-10

Dobre informacje napływają ze sztabu medycznego JKH GKS Jastrzębie. Z listy kontuzjowanych "zniknęły" dwa nazwiska. Podczas piątkowego starcia w Oświęcimiu do meczowego składu wracają obrońcy: Tomasz Pastryk i Martin Janáček.

 
2015-12-05

Z okazji Mikołajek na niedzielny mecz z Sanokiem przygotowaliśmy niespodziankę dla kibiców. Trybuny podczas tego spotkania będą opanowane przez Mikołajów, którzy będą rozdawać słodkości.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ