Zapowiedzi

 
2016-10-20

Piątkowy wieczór dla szkolnej młodzieży zazwyczaj oznacza trochę wytchnienia, ale inaczej jest w przypadku zawodników JKH GKS Jastrzębie, którzy punktualnie o godzinie 19:00 wyjadą na taflę Stadionu Zimowego w Sosnowcu, gdzie skrzyżują kije z kolegami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

 
2016-10-16

Jastrzębianie kontynuują serię meczów wyjazdowych. Po wyprawie na północ, z której hokeiści JKH przywieźli trzy z sześciu możliwych do zdobycia punktów czas na zdecydowanie bliższy wyjazd, bo do Katowic na elektryzujące gornicze derby z KH GKS Katowice.

 
2016-10-11

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie dwa trudne pojedynki na północy kraju. W środę podopieczni Roberta Kalabera zagrają w Toruniu z Nestą Mires, a dzień później zmierzą w Gdańsku ze Stoczniowcem. To drugie starcie otworzy rundę rewanżową pierwszej części sezonu zasadniczego.

 
2016-10-08

Już jutro w ramach 10. kolejki PHL hokeiści spod znaku jastrzębia podejmą na swoim terytorium hokeistów, którym patronuje orzeł. Który z tych drapieżnych ptaków okaże się królem polowania? Czy dojdzie do podziału zdobyczy?

 
2016-10-06

Po pięciu dniach przerwy hokeiści JKH GKS Jastrzębie znów powalczą o ligowe punkty. Podopiecznych Roberta Kalabera czeka ciężki w pojedynek w Bytomiu. Aby z popularnej "Stodoły" wywieść jakiekolwiek punkty jastrzębianie muszą zagrać bardzo zdyscyplinowany hokej.

 
2016-09-26

Niedzielna porażka z Tychami to nie koniec świata. Już we wtorek szósta kolejka Polskiej Hokej Ligi, a w niej jastrzębian czeka pojedynek z kolejnym zespołem, który w ubiegłym sezonie stanął na podium. Po mistrzu i wicemistrzu przyszedł czas na brązowych medalistów, Podhale Nowy Targ.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ