Zapowiedzi

 
2015-10-12

Dwudziestolatkowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu będą kolejnym rywalem podopiecznych Roberta Kalábera. Mecz z drużyną, której trzon stanowią wychowankowie JKH GKS Jastrzębie już w najbliższy wtorek na Jastorze. Początek punktualnie o godzinie 18:00.

 
2015-10-11

W niedzielny wieczór na Jastorze dojdzie do starcia dwóch najlepszych ekip z ubiegłego sezonu. Wicemistrz Polski, JKH GKS Jastrzębie skrzyżuje kije z mistrzem, GKS-em Tychy. Emocje będą więc zagwarantowane. Początek starcia punktualnie o godzinie 18:00.

 
2015-10-08

Na Pomorzu zaczną zmagania w ramach drugiej rundy Polskiej Hokej Ligi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie, którzy w piątkowy wieczór zmierzą się w Toruniu z tamtejszą Nestą. Dobrą wiadomością przed tym meczem jest powrót dwóch kontuzjowanych defensorów: wychowanka Sokołów Toruń, Jakuba Gimińskiego i Martina Janáčka. Bezpośrednią transmisję wideo z tego pojedynku przeprowadzi portal kpsport.pl.

 
2015-10-04

Innego wyjścia, niż walka o komplet punktów po prostu nie ma. W niedzielę hokeistów JKH GKS Jastrzębie czeka wyjazdowy mecz w Sosnowcu, gdzie wicemistrz Polski będzie faworytem w starciu z Zagłębiem.

 
2015-10-02

Przed jutrzejszym meczem z Polonią Bytom odbędzie się oficjalne pożegnanie Adriana "Leona" Labrygi, który po 18 sezonach na polskich taflach żegna się z zawodowym hokejem. W takiej sytuacji podopiecznym Roberta Kalábera wypada tylko wygrać.

 
2015-09-29

Do końca pierwszej rundy rozgrywek pozostały już tylko trzy kolejki. Jastrzębian czekają mecze z niżej notowanymi rywalami. Na pierwszy ogień pójdzie zespół Naprzodu Janów, z którym JKH zagra we wtorek na wyjeździe.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ