Zapowiedzi

 
2021-10-30

Hokejowy maraton ma się ku końcowi. Meczem z Zagłębiem Sosnowiec nasz zespół może znacząco przybliżyć się do wykonania zadania, jakie postawił przed nim na tę część ligowego sezonu trener Robert Kalaber. Aby jednak utrzymać inicjatywę w walce o awans do finałów Pucharu Polski, należy w niedzielny wieczór bezwzględnie wygrać!

 
2021-10-29

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają pod Bieszczadami, a stawką spotkania z miejscowym Ciarko STS Sanok będą punkty niezbędne do awansu do turnieju finałowego o Puchar Polski. Podopieczni Marka Ziętary wygrali dwa ostatnie mecze i zapewne nie będą mieli w zamiarze ułatwiać naszej drużynie zadania, jakie postawił przed nią trener Robert Kalaber.

 
2021-10-15

Przed nami wielkie derby. W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą w klasyku PHL GKS Tychy, rozpoczynając zarazem drugą rundę ekstraligowych zmagań. Bądźcie z nami na Jastorze! Jak podkreśla Leszek Laszkiewicz, nasz zespół ma w nogach sporą dawkę meczów, a w takiej sytuacji doping z trybun jest bezcenny.

 
2021-09-03

Na tę chwilę czekaliśmy z wielką niecierpliwością od kilku miesięcy, gdy za sprawą triumfu w PHL hokeiści JKH GKS Jastrzębie zapewnili sobie awans do Champions Hockey League. I wreszcie nadszedł ten dzień! W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą włoskie HC Bolzano. "Lisy" przybyły pod Jastor już wczoraj, a zatem aklimatyzację mają za sobą.

 
2021-04-29

Trwa pierwszy z trzech trzytygodniowych cykli przygotowań naszych hokeistów do sezonu 2021/2022. Aktualnie pod wodzą Roberta Kalabera na lodzie Jastora trenują ci zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z naszym klubem, a zatem obok hokeistów, którzy niedawno przedłużyli umowy, są to także: Arkadiusz Kostek, Martin Kasperlik, Marek Hovorka, Radosław Nalewajka i Łukasz Nalewajka.

 
2021-04-28

Znamy już pełny plan przygotowań hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sezonu 2021/2022. W tym roku podopieczni Roberta Kalabera będą pracować w systemie trzech trwających po trzy tygodnie cykli. Pierwszy z nich ruszył 19 kwietnia. W jego ramach nasz zespół ma możliwość pracy na zmrożonej tafli Jastora, gdzie lód utrzymany zostanie co najmniej do połowy maja.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ