Zapowiedzi

 
2023-11-30

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają na Stadionie Zimowym w Tychach. Powiedzieć, że są to derby „z podtekstami”, to nic nie powiedzieć. Wszak rywalizacja hokeistów z Tychów i Jastrzębia-Zdroju trwa od niemal... siedmiu dekad. Już w połowie lat pięćdziesiątych w klasie B LZS Jastrzębianka walczyła ze Zrywem Nowe Tychy!

 
2023-11-18

W niedzielne późne popołudnie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają na wyjeździe z Energą Toruń. Pojedynek na Tor-Torze to dla podopiecznych Roberta Kalabera szansa na przełamanie po dwóch domowych porażkach z rzędu. Szczególnie boli strata punktów z ostatnim w tabeli z Sanokiem. „Miejcie w nas wiarę. Myślę, że to przegadamy i postaramy się zmazać tę plamę” - powiedział w piątek Arkadiusz Kostek. Trzymamy za słowo!

 
2023-11-15

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Liczymy na udane rozpoczęcie trzeciej rundy zmagań i zapraszamy na Jastor!

 
2023-11-01

W nietypowym - jak na fazę zasadniczą ekstraligi - czwartkowym terminie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończą drugą rundę zmagań THL. W Zaduszki o godz. 18:00 nasz zespół podejmie Comarch Cracovię i postara się o podtrzymanie serii domowych zwycięstw. Na Jastorze jesteśmy wszak niepokonani od ponad miesiąca! Zapraszamy!

 
2023-10-28

W niedzielne późne popołudnie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zmierzą się na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Obie ekipy wygrały w piątek swoje pojedynki, czyniąc to na dodatek w efektownym stylu. Dla podopiecznych Roberta Kalabera spotkanie przy Chemików będzie szansą na postawienie kolejnego kroku w kierunku Pucharu Polski oraz na rewanż za wrześniową porażkę na Jastorze.

 
2023-10-26

Pojedynkiem z GKS Tychy hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną dziewiątą setkę spotkań w elicie. Tak się składa, że piątkowe derby - choć ekstraligowe - będą miały także znaczenie pucharowe. „Zdajemy sobie sprawę z wagi spotkania i potencjału rywala. Z tyłu głowy mamy też myśl o Pucharze Polski, do którego chcemy awansować” - podkreśla dyrektor sportowy Leszek Laszkiewicz. Początek o godz. 18:00. Zapraszamy na Jastor!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ