Zapowiedzi

 
2022-10-13

Przed naszą drużyną pojedynki z finalistami z minionego sezonu, którzy jak na razie nadają ton również bieżącym rozgrywkom. Tymczasem na dobę przed wyjazdowymi derbami z GKS Katowice dotarły do nas optymistyczne informacje z szatni JKH GKS Jastrzębie. - Wszyscy są zdrowi i do dyspozycji - zapewnia II trener Rafał Bernacki.

 
2022-10-01

Wyjazdowym meczem z Marmą Ciarko STS Sanok nasi hokeiści zakończą pierwszą rundę fazy zasadniczej. Nie trzeba dodawać, że to jedna z najtrudniejszych inauguracji w ekstraligowych dziejach JKH GKS Jastrzębie. Niemniej, pełni nadziei po pokonaniu Energi Toruń liczymy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie!

 
2022-09-30

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Energę Toruń. Pojedynek ten rozpocznie się o godz. 19:00, a zatem nieco później niż zwykle. Dla naszego zespołu spotkanie ze "Stalowymi Piernikami" będzie okazją do drugiego z rzędu domowego zwycięstwa oraz poprawy nastrojów po siedmiu straconych golach w Krakowie. W ostatnich dniach podopieczni Roberta Kalabera znów mocno pracowali nad eliminacją błędów w defensywie. Zapraszamy na Jastor! Drużyna liczy na Wasze wsparcie.

 
2022-09-24

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zmierzą się na wyjeździe z Comarch Cracovią. Pojedynek z drużyną prowadzoną od niemal dwóch dekad przed Rudolfa Rohaczka to dla naszego zespołu zarówno szansa na pójście za ciosem po piątkowym przełamaniu serii przegranych, jak i jeden z najtrudniejszych testów w pierwszej rundzie zmagań. Popularne "Pasy" na przestrzeni ostatniego tygodnia poniosły trzy porażki i bez wątpienia zrobią wszystko, aby przerwać impas. Początek zawodów o godz. 18:30.

 
2022-09-22

Za nami kilka dni przerwy w rozgrywkach ekstraligi, które nasi rywale wykorzystali do nadrobienia zaległości. W tym czasie hokeiści JKH GKS Jastrzębie mocno pracowali nad tym, aby możliwie szybko przerwać niechlubną serię porażek. - Wykonaliśmy naprawdę sporo pracy. Poddaliśmy drobiazgowej analizie naszą grę zarówno w obronie, jak i w ataku. Wiele czasu poświęciliśmy na grę w przewagach i osłabieniach, ponieważ właśnie w tym drugim elemencie traciliśmy bramki - mówi nam trener Robert Kalaber. Zapraszamy na Jastor! Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia... jeszcze bardziej niż zwykle!

 
2022-09-15

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Pojedynki poza Jastorem rozpoczynamy z "wysokiego C", bowiem zmierzymy się z wicemistrzem Polski, Unią Oświęcim. Czy podopieczni Roberta Kalabera zdołają przerwać serię porażek? Na pewno lista wniosków po trzech meczach na naszej tafli jest najdłuższa od wielu lat...

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ