Zapowiedzi

 
2021-02-20

W piątek poznaliśmy zestawienie par ćwierćfinałowych. Jak wiadomo, przeciwnikiem JKH GKS Jastrzębie w tej fazie rozgrywek będzie Tauron Podhale Nowy Targ, a pierwsze dwa mecze odbędą się na Jastorze w środę i w czwartek o godz. 18:00. Nasz zespół po meczu z Energą Toruń dostał dzień wolnego, po czym od niedzieli rozpoczyna ostatni etap przygotowań do walki o strefę medalową.

 
2021-02-18

Przed nami ostatnia kolejka fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze ekipę Energi Toruń, która pewna już jest wywalczenia trzeciego miejsca przed play-offami. Nasz zespół zachowuje jeszcze matematyczne szanse na pozycję lidera, ale prawie na pewno będzie walczył o półfinał z drużyną z siódmej lokaty. Co ciekawe, kandydatów do niej jest aż... trzech!

 
2021-02-16

Po krótkiej przerwie wracamy do gry o punkty. Przed nami dwie ostatnie kolejki fazy zasadniczej ekstraligi, za sprawą których poznamy ostateczną klasyfikację PHL przed ćwierćfinałami play-off. JKH GKS Jastrzębie w środę zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią, natomiast w piątek podejmie Energę Toruń. Wówczas też będziemy wiedzieli, z kim skrzyżujemy kije w rywalizacji o strefę medalową.

 
2021-02-10

Zwycięski finał Pucharu Polski jest już tylko wspomnieniem. Od poniedziałku hokeiści JKH GKS Jastrzębie myślą tylko o ekstralidze, która obecnie ma krótką przerwę. Tę pauzę podopieczni Roberta Kalabera wykorzystują do mocnych treningów przed zbliżającą się fazą play-off.

 
2021-02-04

Wielkie odliczanie czas zacząć! Do piątkowego finału Pucharu Polski pozostała już tylko nieco ponad doba. Emocje powoli zaczynają buzować, aby niebawem znaleźć się w zenicie. Kto sięgnie po trofeum - JKH GKS Jastrzębie czy Re-Plast Unia Oświęcim? Czy podopieczni Roberta Kalabera po raz drugi z rzędu obronią Puchar Polski? Te kwestie rozstrzygną się na tafli Lodowiska Jantor w Katowicach-Janowie. Co my na to? Swoje! Hej, hej JASTRZĘBIE!

 
2021-01-30

Ledwo hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócili z Podkarpacia, a już muszą szykować się do kolejnego wyjazdu. Na szczęście jest to znacznie bliższa podróż, bowiem w niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera zagrają z GKS Katowice. Górnicze derby zapowiadają się bardzo ciekawe, a faworyta pojedynku wskazać... nie sposób. My oczywiście liczymy na zwycięstwo!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ