Zapowiedzi

 
2022-09-15

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Pojedynki poza Jastorem rozpoczynamy z "wysokiego C", bowiem zmierzymy się z wicemistrzem Polski, Unią Oświęcim. Czy podopieczni Roberta Kalabera zdołają przerwać serię porażek? Na pewno lista wniosków po trzech meczach na naszej tafli jest najdłuższa od wielu lat...

 
2022-09-12

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą w derbach GKS Katowice. Pojedynek z urzędującym mistrzem Polski trafia się podopiecznym Roberta Kalabera w trudnym momencie. - Mówiąc wprost - nie wyszła nam inauguracja sezonu. Mamy już za sobą analizę wideo i wyciągamy wnioski, szczególnie odnoszące się do braku skuteczności w ofensywie. Wszyscy wiemy, że przed nami kolejny bardzo trudny przeciwnik, który przygotował formę na Ligę Mistrzów - stawia sprawę jasno dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

 
2022-09-08

Czas przygotowań dobiegł końca. Ruszamy z piętnastym z rzędu sezonem JKH GKS Jastrzębie w ekstralidze! W piątek o godz. 18:00 na Jastorze rozpocznie się pierwsze spotkanie sezonu 2022/23, w którym rywalem drużyny trenera Roberta Kalabera będzie Zagłębie Sosnowiec. Warto dodać, że dwa lata temu także rozpoczynaliśmy rozgrywki pojedynkiem z ekipą zza Brynicy, a zatem... niech to będzie dobry omen na ten nowy, emocjonująco zapowiadający się sezon!

 
2022-09-01

To już jutro i... pojutrze! Wiemy, że nie możecie doczekać się pierwszej syreny nowego sezonu, a zatem zapraszamy na Prezentację Drużyn JKH GKS Jastrzębie! Widzimy się 2 i 3 września w Galerii Zdrój, gdzie nie zabraknie wielu atrakcji, w tym także naukowych, bowiem przygotowaliśmy dla Was m.in. zajęcia z budowy... mechanicznego hokeisty! Co poza tym? Cymbergaj, spotkania z zawodnikami, stoisko klubowe, Explozja Tańca... Będzie się działo!

 
2022-01-27

W piątkowy wieczór nasz zespół zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten ekstraligowy hit końcówki stycznia będzie pojedynkiem dwóch drużyn, które mają za sobą kłopoty związane z podejrzeniem zakażeniami. Z naszej perspektywy najważniejszą informacją jest ta, iż trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. - Najbardziej raduje mnie fakt, że wszyscy jesteśmy zdrowi - mówi Leszek Laszkiewicz.

 
2022-01-17

Przed nami domowy pojedynek z Ciarko STS Sanok. Mecz ten odbędzie się we wtorek o godz. 18:00 mimo absencji zawodników wykazujących objawy zakażenia Covid-19. Oznacza to, że trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji okrojony skład. Tym bardziej zachęcamy Was do głośnego dopingu z trybun Jastora! Bądźcie czwartą piątką JKH GKS Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ