Zapowiedzi

 
2021-03-22

Za sprawą rozstrzygnięcia szóstego spotkania w półfinale Comarch Cracovii z GKS Tychy (4:1) poznaliśmy drugiego z finalistów Polskiej Hokej Ligi 2020/2021. Będzie nim drużyna popularnych "Pasów", a pierwsze dwa mecze odbędą się na Jastorze w najbliższy piątek i sobotę (26-27 marca).

 
2021-03-19

W piątek o godz. 17:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz piąty w półfinale fazy play-off skrzyżują kije z GKS Katowice. We wtorek w Satelicie do pełni szczęścia zabrakło nam nieco ponad pół minuty i w rezultacie konieczny stał się powrót na Jastor. Podopieczni Roberta Kalabera wciąż potrzebują do awansu tylko i aż jednego zwycięstwa...

 
2021-03-15

W poniedziałkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną wyjazdową część rywalizacji o finał. Po dwóch pierwszych zwycięskich pojedynkach z GKS Katowice nasz zespół jest bardzo dobrej sytuacji. Teraz ekipa z Jastora będzie chciała podtrzymać tę passę w Satelicie. Jak mówił nam w piątek Mateusz Bryk, celem jest przynajmniej jedno zwycięstwo.

 
2021-03-11

W czwartek i piątek o godz. 18:00 na Jastorze rozegrane zostaną dwa pierwsze spotkania półfinału fazy play-off pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice. Po raz ostatni ta runda rozgrywek Polskiej Hokej Ligi gościła na naszym lodowisku... aż sześć lat temu, bowiem przed rokiem - jak pamiętamy - do spotkań o medale nie doszło. Co ciekawe, derby między obiema ekipami w fazie play-off ekstraligi mają miejsce po raz pierwszy. Powiedzieć, że emocji nie zabraknie, to nic nie powiedzieć!

 
2021-02-27

Za nami dwa pierwsze mecze ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Aktualny stan rywalizacji pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Tauron Podhalem Nowy Targ to 2:0 dla naszego zespołu. Teraz jednak podopieczni Roberta Kalabera wyruszają do Nowego Targu, gdzie w niedzielę i w poniedziałek o godz. 18:00 odbędą się dwa kolejne pojedynki. - Cieszymy się z wygranych u siebie, ale sprawa awansu jest otwarta. Gra się do czterech zwycięstw - podkreśla II trener Rafał Bernacki.

 
2021-02-23

Przed nami najważniejsza część sezonu. Po sześciu miesiącach zmagań w fazie zasadniczej osiem najlepszych drużyn ekstraligi rozpoczyna walkę o medale. Wśród najciekawszych pojedynków ćwierćfinałowych jest starcie JKH GKS Jastrzębie i Tauron Podhala Nowy Targ. Pierwsze dwa mecze z udziałem tego duetu odbędą się na Jastorze w środę i w czwartek o godz. 18:00. Rywalizacja trwa do czterech zwycięstw i... niech wygra lepszy, ale oczywiście życzylibyśmy sobie, aby półfinale znaleźli się podopieczni Roberta Kalabera!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ