Zapowiedzi

 
2024-01-04

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają pierwszy wyjazdowy mecz w 2024 roku. Los chciał, że premierowym starciem na obiekcie rywala będzie pojedynek na nowym „Zimowym” w Sosnowcu, gdzie podopiecznych Roberta Kalabera podejmie miejscowe Zagłębie. Mamy nadzieję, że jastrzębianie będą kontynuować passę dobrych spotkań, rozpoczętą przed tygodniem w Krynicy.

 
2024-01-03

Niecodziennym, jak na polski hokej, środowym terminem JKH GKS Jastrzębie powita 2024 rok. W pierwszym styczniowym spotkaniu podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Energę Toruń i... po raz kolejny będzie to spotkanie o przysłowiowe „sześć punktów”. Nasz zespół postara się zapewne także zrekompensować sobie (i nam) pechową porażkę w finale Pucharu Polski, jak również pokazać, że dobra forma w Krynicy nie była dziełem przypadku. Zapraszamy!

 
2023-12-21

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni ligowy mecz w 2023 roku. Nasza ekipa wyruszy pod Bieszczady, aby zmierzyć się z Marmą Ciarko STS Sanok, która na początku listopada sensacyjnie zdobyła Jastor. Mamy za sobą pięć wyjazdowych porażek z rzędu, a zatem lepszej okazji do przerwania tego impasu możemy nie mieć. Liczymy zatem za trzy punkty od "Dzieciątka"!

 
2023-12-07

Czwartek wprawdzie nie kojarzy się nam polskim hokejem, ale 26. kolejka spotkań Tauron Hokej Ligi wyznaczona została właśnie na ten dzień. 7 grudnia o godz. 18:30 JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią i postara się zrewanżować „Pasom” za listopadową porażkę na Jastorze. Będzie to ostatnie nasze spotkanie przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

 
2023-12-05

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie ponownie skrzyżują kije z GKS Katowice. Będzie to pojedynek awansem z czwartej rundy Tauron Hokej Ligi, a zatem nie będziemy „wliczać” go w tabelę po trzeciej rundzie, za sprawą której ustalony zostanie terminarz piątej rundy. Nasi derbowi rywale ostatnio nie notują najlepszej serii i bez wątpienia będą żądni rewanżu za porażkę sprzed tygodnia.

 
2023-12-02

Trzecia runda Tauron Hokej Ligi pędzi jak szalona. W ciągu zaledwie czternastu dni hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozgrywają aż siedem spotkań, co przypomina tempo iście... play-offowe. W niedzielę o godz. 17:00 nasz zespół podejmie Re-Plast Unię Oświęcim i postara się przedłużyć serię domowych zwycięstw do trzech. Zapraszamy na Jastor! Będzie to ostatni ekstraligowy mecz na naszej tafli w 2023 roku!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ