Zapowiedzi

 
2024-01-25

Piątkowym spotkaniem z Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie zainaugurują ostatnią, piątą rundę fazy zasadniczej. Jej rozstrzygnięcia zadecydują o tym, z jakiej pozycji przystąpimy do walki w play-offach. Na ten moment wydaje się, iż ciężko będzie wdrapać się na podium, ale... do zdobycia jest przecież jest niemal ćwierć setki punktów! Zapraszamy na Jastor tradycyjnie o godz. 18:00.

 
2024-01-20

Przed nami ostatnie spotkanie IV rundy fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. W niedzielę o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Comarch Cracovię, starając się zarazem powiększyć przewagę nad piątą ekipą w tabeli, jak i poprawić bilans bezpośrednich spotkań. W dwóch poprzednich pojedynkach górą były bowiem „Pasy”, które na początku listopada zdobyły Jastor wynikiem 6:4. Zapraszamy na nasze lodowisko!

 
2024-01-18

Po kilku dniach oddechu od ekstraligowych zmagań wracamy do gry o punkty. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim i... byłoby wspaniale powtórzyć widowisko sprzed tygodnia, którego byliśmy świadkami na Jastorze. Możemy zakładać, że gospodarze pałają żądzą rewanżu za tamten pojedynek, a zatem emocji nie zabraknie. Dodajmy, że w poprzednim październikowym meczu przy Chemików podopieczni Roberta Kalabera wygrali 2:1 po golach Marcina Kolusza i Olli-Petteri Viinikainena.

 
2024-01-13

Nie wygasły jeszcze emocje po piątkowej kanonadzie na Jastorze, a tymczasem przed nami kolejny arcyciekawy pojedynek. W niedzielę o godz. 15:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie w ramach 33. kolejki Tauron Hokej Ligi GKS Tychy i będzie to zarazem rewanż za niedawny finał Pucharu Polski, jak i bój o przysłowiowe „sześć punktów”. Zapraszamy na Jastor!

 
2024-01-11

W piątek o godz. 18:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Re-Plast Unię Oświęcim. Będzie to spotkanie III rundy Tauron Hokej Ligi, które w pierwotnym terminie nie doszło do skutku z uwagi na ciężkie warunki pogodowe. Zapraszamy w piątkowy wieczór na nasze lodowisko i jednocześnie przypominamy, że w niedzielę o godz. 15:00 widzimy się ponownie na derbach z GKS Tychy.

 
2024-01-06

W niedzielę o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze PZU Podhale Nowy Targ. Bez dwóch zdań czeka nas kolejny niełatwy pojedynek, ale wierzymy, iż podbudowana odwróceniem wyniku w Sosnowcu ekipa trenera Roberta Kalabera pójdzie za ciosem i... zrewanżuje się „Szarotkom” za to, co stało się w Nowym Targu nieco ponad miesiąc temu. Zapraszamy na al. Jana Pawła II 6A!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ