Zapowiedzi

 
2022-11-03

Przed nami ostatni mecz przed przerwą na pierwsze w tym sezonie zgrupowanie reprezentacji Polski. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec i będzie to zarazem premierowe starcie trzeciej rundy fazy zasadniczej. Zapraszamy na Jastor z nadzieją, iż nasz zespół zapomniał już o nieudanej walce o Puchar Polski i teraz skupi się na pogoni za podium. Dodajmy, że na domową wygraną czekamy od... 30 września.

 
2022-10-29

W niedzielę o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Marmę Ciarko STS Sanok. To pojedynek ostatniej kolejki II rundy, po której poznamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski. Dodajmy, że - choć wydaje się to nieprawdopodobne - nasz zespół w październiku 2022 roku jeszcze... nie wygrał na własnej tafli, a zatem warto zakończyć miesiąc domowym zwycięstwem.

 
2022-10-27

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają w Toruniu ostatni wyjazdowy mecz drugiej rundy PHL. Do "Grodu Kopernika" nasza ekipa wyruszy w pełnym zestawieniu o dziewiątej rano. Wciąż jesteśmy w grze o Puchar Polski, a zatem... szerokiej drogi i wracajcie z kompletem punktów!

 
2022-10-24

Przed nami hokejowy wtorek, w ramach którego nasz zespół podejmie na Jastorze Comarch Cracovię. Wystarczy rzut oka na tabelę PHL, aby przekonać się o "ciężarze gatunkowym" czekającego nas widowiska. Podopieczni Roberta Kalabera wykorzystali limit błędów... już we wrześniu, wobec czego teraz każde trzy punkty są na wagę udziału w Pucharze Polski. Także naszych kibiców zachęcamy do dodatkowej mobilizacji. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!

 
2022-10-22

W niedzielne późne popołudnie nasz zespół rozegra derbowy pojedynek na Stadionie Zimowym w Tychach. Dla podopiecznych Roberta Kalabera będzie to zapewne ostatnia realna szansa na włączenie się do walki o udział w Pucharze Polski. Zadanie jest trudne, bowiem GKS Tychy wygrał ostatnie sześć spotkań i wyraźnie złapał drugi oddech w pogoni za czołówką.

 
2022-10-17

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie ponownie skrzyżują kije z Re-Plast Unią Oświęcim. Będzie to wyjazdowy pojedynek rozgrywany awansem z trzeciej rundy zmagań, a jego przełożenie wynika z terminarza Pucharu Kontynentalnego, w którym uczestniczą nasi rywale. Po niedzielnej porażce po dogrywce na Jastorze podopieczni Roberta Kalabera czują spory niedosyt, bowiem przy pewnej dozie szczęścia mogli uszczknąć liderowi nieco więcej, niż jeden punkt. 

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ