Zapowiedzi

 
2021-12-01

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na pojedynek z jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip ekstraligi, Ciarko STS Sanok. Mecz ten - z uwagi na transmisję w serwisie PolskiHokej - odbędzie się w niecodziennym, czwartkowym terminie. Jak informują nasi trenerzy, poza kontuzjowanymi Marisem Jassem i Siarhejem Bahalejszą, wszyscy zawodnicy są gotowi do walki o trzy punkty!

 
2021-11-18

Po dwutygodniowej przerwie na zgrupowanie reprezentacji ekstraliga hokeja wraca do gry. Znakomitą przystawką do głównego dania będzie inaugurujący tę część sezonu ligowego mecz na Stadionie Zimowym, gdzie JKH GKS Jastrzębie powalczy o punkty z gospodarzami obiektu, tyskim GKS-em. Czwartkowy termin związany jest z darmową transmisją pojedynku na platformie Polskiego Hokeja na Youtube. Początek o godz. 18:00.

 
2021-11-06

Przed nami emocjonująca inauguracja trzeciej rundy fazy zasadniczej PHL. Tak się składa, że w niedzielę o godz. 15:00 na Jastorze kije skrzyżują dwie ekipy, które w miniony wtorek stoczyły zaciekły bój o ostatnie wolne miejsce w półfinale Pucharu Polski. Dla JKH GKS Jastrzębie będzie to zatem okazja zarówno do rewanżu na Comarch Cracovii, jak i udanego pożegnania (na dwa tygodnie) z kibicami, bowiem przed nami przerwa na zgrupowanie reprezentacji.

 
2021-10-30

Hokejowy maraton ma się ku końcowi. Meczem z Zagłębiem Sosnowiec nasz zespół może znacząco przybliżyć się do wykonania zadania, jakie postawił przed nim na tę część ligowego sezonu trener Robert Kalaber. Aby jednak utrzymać inicjatywę w walce o awans do finałów Pucharu Polski, należy w niedzielny wieczór bezwzględnie wygrać!

 
2021-10-29

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają pod Bieszczadami, a stawką spotkania z miejscowym Ciarko STS Sanok będą punkty niezbędne do awansu do turnieju finałowego o Puchar Polski. Podopieczni Marka Ziętary wygrali dwa ostatnie mecze i zapewne nie będą mieli w zamiarze ułatwiać naszej drużynie zadania, jakie postawił przed nią trener Robert Kalaber.

 
2021-10-15

Przed nami wielkie derby. W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą w klasyku PHL GKS Tychy, rozpoczynając zarazem drugą rundę ekstraligowych zmagań. Bądźcie z nami na Jastorze! Jak podkreśla Leszek Laszkiewicz, nasz zespół ma w nogach sporą dawkę meczów, a w takiej sytuacji doping z trybun jest bezcenny.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ