Zapowiedzi

 
2024-02-29

Od rozpoczęcia sezonu 2023/24 minęło niemal pół roku. Ponad pięć miesięcy zaciętej walki o pozycje w tabeli Tauron Hokej Ligi zaowocowało aktualnym rozstawieniem w 1/4 finału play-off, w której JKH GKS Jastrzębie skrzyżuje kije z Energą Toruń. Zaczynamy już w piątek i w sobotę o godz. 17:00 na Jastorze. Celem podopiecznych Roberta Kalabera będzie „dobre wejście” w tę rywalizację, czyli... kontynuacja domowej passy wygranych nad „Stalowymi Piernikami”, z którymi jastrzębscy hokeiści po raz pierwszy walczyli ponad pół wieku temu w barażach o II ligę! Będzie się działo, więc bądźcie z nami!

 
2024-02-27

Zaledwie „wczoraj” rozpoczynaliśmy sezon domowym pojedynkiem z Sanokiem, a tymczasem mamy ostatni wtorek lutego i ostatni mecz piątej rundy fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. Wiemy już, kto będzie dobierał rywala w 1/4 finału i gdzie rozpoczniemy walkę o czołową czwórkę. Zleciało, jak z bicza strzelił. Pozostaje już tylko wyjazd do Nowego Targu, który nie ma wprawdzie wpływu na układ tabeli, ale... byłoby sympatycznie podsumować „zasadniczą” część sezonu przekonującym zwycięstwem.

 
2024-02-17

W niedzielny wczesny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują na wyjeździe kije z Re-Plast Unią Oświęcim. Pojedynek z wiceliderem, podobnie jak piątkowe starcie z GKS Tychy, ma spory ciężar gatunkowy. Podopieczni Roberta Kalabera zacięcie walczą o podium Tauron Hokej Ligi i ewentualne zwycięstwo przy Chemików przedłuży nadzieję na osiągnięcie tego celu.

 
2024-02-15

Po dziesiątym tegorocznym zwycięstwie, które miało miejsce w środę w Katowicach, hokeiści JKH GKS Jastrzębie przystępują do pojedynku z GKS Tychy. Spotkanie to należy uznać za najważniejsze spośród wszystkich w piątej rundzie. Domowy derbowy mecz z drużyną z „Piwnego Miasta” może bowiem przedłużyć nasze szanse na podium po fazie zasadniczej. Ponadto tyszanie jako jedyny rywal zdołali na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pokonać nasz zespół. Zapraszamy 16 lutego na godz. 18:00 na Lodowisko Jastor!

 
2024-02-13

Po krótkiej przerwie związanej z nieudanymi dla naszej reprezentacji kwalifikacjami olimpijskimi wracamy na taflę Tauron Hokej Ligi wyjazdowym pojedynkiem z liderem, GKS Katowice. W nietypowym, środowym terminie podopieczni Roberta Kalabera postarają się podtrzymać tegoroczną passę - są bowiem najlepszą polską drużyną w 2024 roku. Ponadto na wyjazdach jastrzębianie są niepokonani od... ponad dwóch miesięcy. Wciąż jesteśmy w grze o podium, ale punktów musimy szukać nawet w Satelicie. Powodzenia, panowie!

 
2024-01-28

Po okazałym piątkowym triumfie nad Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie będą chcieli pójść za ciosem i również w niedzielny wieczór w Sosnowcu wywalczyć pewne trzy punkty. Wciąż jesteśmy w grze o podium po fazie zasadniczej, choć pierwsze trzy drużyny bez wątpienia nie ułatwią nam pogoni za lepszą pozycją wyjściową do fazy play-off. Wygrana na nowoczesnym obiekcie za Brynicą byłaby co najmniej wskazana!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ