Zapowiedzi

 
2023-01-19

Po niełatwym dwumeczu z Marmą Ciarko STS Sanok hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają na rozkładzie wyjazd na Zagłębie Sosnowiec oraz domowy mecz z Energą Toruń. Cztery dni przerwy od spotkań o punkty podopieczni Roberta Kalabera poświęcili na treningi i regenerację. Ze spraw kadrowych dobrą informacją na piątek i niedzielę jest powrót do składu Radosława Nalewajki.

 
2023-01-12

Przed nami niecodzienny - jak na fazę zasadniczą - domowy dwumecz z Marmą Ciarko STS Sanok. W piątek o 18:00 oraz w niedzielę o 17:00 podopieczni Roberta Kalabera postarają się nie tylko o zatarcie złego wrażenia po przegranej w Toruniu, ale również będą chcieli powiększyć przewagę nad szóstym w tabeli Sanokiem... najlepiej o sześć oczek. Zapraszamy na Jastor!

 
2023-01-05

W piątkowy wczesny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Comarch Cracovię. Wicelider PHL ma obecnie piętnaście punktów przewagi nad naszym zespołem, a do Jastrzębia przyjedzie podrażniony ostatnimi dwiema porażkami z Re-Plast Unią Oświęcim. Co ciekawe, podopieczni Roberta Kalabera na wygraną z „Pasami” czekają od... listopada 2021 roku, bowiem cztery kolejne mecze już w 2022 roku kończyły się wygranymi rywali. Czas przełamać ten impas!

 
2023-01-02

Po świąteczno-noworocznej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ekstraligowe punkty. We wtorkowy wieczór nasz zespół zagra na wyjeździe z opromienionym sukcesem w Pucharze Polski GKS Tychy. Jednak podopieczni Roberta Kalabera - o ile chcą jeszcze marzyć o pierwszej czwórce - nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów nawet na obiekcie będącego "w gazie" rywala.

 
2022-12-19

Nadszedł ten dzień, w którym hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni mecz w 2022 roku. Dwanaście miesięcy minęło jak z bicza strzelił... Nie był to łatwy czas, choć nie brakowało także momentów radości. We wtorek o godz. 18:00 nasz zespół podejmie na Jastorze lidera z Oświęcimia, a zatem lepszego pożegnania z kończącym się rokiem nie mogliśmy sobie wymarzyć.

 
2022-12-05

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Tauron Podhale Nowy Targ. Podopieczni Roberta Kalabera są faworytem pojedynku i miejmy nadzieję, że z tej roli wywiążą się... z nawiązką. Zapraszamy na nasze lodowisko na godz. 18:00 i liczymy nie tylko na Wasz doping, ale również zachęcamy do przyjścia w czapkach św. Mikołaja. Ich posiadacze będą mogli zakupić bilet w promocyjnej cenie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ