Zapowiedzi

 
2021-12-11

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na ostatni tegoroczny domowy mecz naszego zespołu. Tak się składa, że w niedzielę o godz. 17:00 na Jastorze czeka nas derbowa powtórka z zeszłorocznego Superpucharu Polski z GKS Tychy. Zachęcamy do głośnego wsparcia naszej drużyny z trybun i podziękowania jej za wspaniały 2021 rok pełen sukcesów!

 
2021-12-09

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Comarch Cracovią. Wyjazdowe spotkanie na obiekcie im. "Rocha" Kowalskiego będzie dla naszego zespołu nie tylko okazją do rewanżu za listopadową porażkę pod Wawelem, ale także pojedynkiem o przysłowiowe "sześć punktów", bowiem aktualnie obie ekipy dzieli zaledwie jedno "oczko". Początek zmagań o godz. 18:30.

 
2021-12-04

Faza zasadnicza ekstraligi minęła półmetek. Na finiszu trzeciej z pięciu rund JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. W czwartek nasi hokeiści udowodnili, że z defensywą jest coraz lepiej. Czas na zaprezentowanie dobrej formy również w ataku! Początek niedzielnego meczu za Brynicą o godz. 17:00.

 
2021-12-01

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na pojedynek z jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip ekstraligi, Ciarko STS Sanok. Mecz ten - z uwagi na transmisję w serwisie PolskiHokej - odbędzie się w niecodziennym, czwartkowym terminie. Jak informują nasi trenerzy, poza kontuzjowanymi Marisem Jassem i Siarhejem Bahalejszą, wszyscy zawodnicy są gotowi do walki o trzy punkty!

 
2021-11-18

Po dwutygodniowej przerwie na zgrupowanie reprezentacji ekstraliga hokeja wraca do gry. Znakomitą przystawką do głównego dania będzie inaugurujący tę część sezonu ligowego mecz na Stadionie Zimowym, gdzie JKH GKS Jastrzębie powalczy o punkty z gospodarzami obiektu, tyskim GKS-em. Czwartkowy termin związany jest z darmową transmisją pojedynku na platformie Polskiego Hokeja na Youtube. Początek o godz. 18:00.

 
2021-11-06

Przed nami emocjonująca inauguracja trzeciej rundy fazy zasadniczej PHL. Tak się składa, że w niedzielę o godz. 15:00 na Jastorze kije skrzyżują dwie ekipy, które w miniony wtorek stoczyły zaciekły bój o ostatnie wolne miejsce w półfinale Pucharu Polski. Dla JKH GKS Jastrzębie będzie to zatem okazja zarówno do rewanżu na Comarch Cracovii, jak i udanego pożegnania (na dwa tygodnie) z kibicami, bowiem przed nami przerwa na zgrupowanie reprezentacji.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ