Ekstraliga

 
2023-11-17

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie dali nam niestety powodów do radości, przegrywając na starcie trzeciej rundy Tauron Hokej Ligi z Marmą Ciarko STS Sanok 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Rywale odnieśli tym samym pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, powiększając swój dorobek o... 75%. Bohaterem dnia był bramkarz rywali Dominik Salama, który zachował czyste konto.

 
2023-11-03

W czwartkowy, „zaduszkowy” wieczór kibice JKH GKS Jastrzębie byli świadkami prawdziwej kanonady, która niestety nie poszła po naszej myśli. Dobrą passę naszego zespołu zakończyła tego dnia Comarch Cracovia, wykorzystując ewidentny brak koncentracji po jastrzębskiej stronie. Czy to efekt zapewnionego wcześniej awansu do Pucharu Polski? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie nasz sztab trenerski. „Potrafimy grać zdecydowanie lepiej” - podsumował trafnie Radosław Nalewajka.

 
2023-11-02

Dobre wieści dotarły do nas ze sztabu trenerskiego. W dzisiejszym meczu przeciw Comarch Cracovii po miesięcznej przerwie zagra Jakub Izacky! Pierwotnie czeski napastnik miał wrócić do gry dopiero po "przerwie na reprezentację".

 
2023-10-29

Pierwszy cel na sezon 2023/24 został zrealizowany! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w turnieju finałowym o Puchar Polski w Krynicy, a to za sprawą niedzielnego zwycięstwa w Oświęcimiu. Co więcej, nasz zespół awansował na pozycję wicelidera Tauron Hokej Ligi. Piękny to był wieczór przy Chemików, choć rozpoczął się od bardzo smutnej uroczystości...

 
2023-10-27

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w piątkowy wieczór na Jastorze świeżo upieczonych triumfatorów Superpucharu i tym samym uczynili milowy krok do turnieju finałowego o Puchar Polski! Derby z GKS Tychy zostały rozstrzygnięte w trzeciej tercji, a jednym z głównych bohaterów dnia był Marcin Gol... Kolusz! Brawo, Panowie!

 
2023-10-22

Niedzielne derby w Satelicie Spodka musiały zakończyć czyjąś zwycięską passę i niestety, to nie nam było dane cieszyć się z kontynuacji serii. W ramach 14. kolejki Tauron Hokej Ligi lider z Katowic pokonał JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), zdobywając decydującego gola w 56. minucie zawodów. Widowisko było bardzo wyrównane, ale w kluczowych momentach mistrzowie Polski przechylili szalę na swoją stronę.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ