Ekstraliga

 
2023-10-08

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie rozpoczęli drugą rundę THL, pokonując na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Gole na wagę cennych punktów zdobyli Jauhenij Kameneu, Tuukka Rajamaki i Filip Starzyński, który strzelił tym samym swoją piątą bramkę w sezonie. Nasi hokeiści godnie uczcili zatem urodziny trenera Roberta Kalabera, który dziś kończy 54 lata!

 
2023-10-01

Hokeiści JKH GKS przerwali serię ligowych porażek. Odnieśli zarazem pierwsze w sezonie zwycięstwo na wyjeździe. Skasowali także trwającą dwa i pół roku passę porażek w Krakowie. Nie udało się jednak wywalczyć kompletu punktów. Filip Starzyński i Maciej Miarka po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką formę. Kraków zdobyli również juniorzy JKH GKS występujący w MHL.

 
2023-09-29

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny rozegrali niezłe zawody, ale z punktów ponownie cieszyli się rywale. W piątkowy wieczór po ciekawym widowisku podopieczni Roberta Kalabera przegrali na Jastorze z Re-Plast Unią Oświęcim 2:3 (0:1, 1:2, 1:0), choć oddali więcej strzałów na bramkę wspieranych przez sporą grupę kibiców gości. To nasza czwarta porażka z rzędu, a jej efektem jest utrata „kontaktu” z czołową czwórką.

 
2023-09-27

Przed nami ostatnie domowe spotkanie w pierwszej rundzie fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. W piątek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie Re-Plast Unię Oświęcim i postara się o przełamanie serii trzech - dość pechowych - porażek z rzędu. Zapraszamy na Jastor i zachęcamy do wsparcia naszej drużyny, która bez dwóch zdań potrzebuje waszego dopingu w rywalizacji z sąsiadem z ligowej tabeli.

 
2023-09-24

Niepowodzeniem zakończyła się tyska wyprawa naszych hokeistów. Jastrzębianie przegrali trzeci mecz z rzędu. Nie udało się przełamać rywala na wyjeździe. Kolejny mecz na styku padł łupem rywala. W decydujących momentach zabrakło zimnej krwi i skuteczności, zwłaszcza podczas gry w podwójnej przewadze.

 
2023-09-19

W rozegranym awansem spotkaniu piątej kolejki Tauron Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie podzielił się punktami z GKS Katowice, przegrywając z mistrzem Polski po konkursie rzutów karnych 3:4 k. (1:0, 1:2, 1:1, k. 1:2). Kibice byli świadkami niezłego widowiska, które rozstrzygnął Mateusz Michalski. Dla naszego zespołu gole zdobywali Filip Starzyński i Rastislav Špirko, czyli zawodnicy pozyskani... jako ostatni.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ