Ekstraliga

 
2024-01-19

Po raz drugi na przestrzeni kilku dni hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli wicelidera Tauron Hokej Ligi, Re-Plast Unię Oświęcim! W piątkowy wieczór nasz zespół nadzwyczaj pewnie zdobył arenę przy Chemików, pokonując gospodarzy 6:2 (1:0, 3:2, 2:0) i - co ważne - wykorzystując nadarzające się okazje. Ta piąta wygrana w 2024 roku przybliża nas do ścisłej czołówki tabeli. Dorobkiem strzeleckim w Oświęcimiu podzielili się Filip Starzyński, Kamil Górny, Jakub Martiska, Marcin Kolusz, Patryk Wajda i... debiutujący w naszych barwach Nick Ford, który pokonał bramkarza rywali uderzeniem z niemal zerowego kąta! Hej, hej Jastrzębie!

 
2024-01-14

Zaledwie dwunastu sekund zabrakło JKH GKS Jastrzębie do podtrzymania zwycięskiej serii w 2024 roku. Przy niemal pełnych trybunach Jastora nasz zespół prowadził z GKS Tychy po golu Dominika Jarosza, ale na finiszu oraz w konkursie karnych po raz czwarty w tym sezonie lepsi okazali się nasi derbowi konkurenci. Dwóch punktów szkoda tym bardziej, że już teraz mogliśmy złapać kontakt z podium ekstraligi...

 
2024-01-12

Wyjątkowej urody kanonadą... emocji uraczyli nas w piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie i Re-Plast Unii Oświęcim. Po nadzwyczaj ciekawym widowisku podopieczni Roberta Kalabera pokonali aktualnego wicelidera 8:5 (2:2, 2:1, 4:2), przechylając szalę zwycięstwa w ostatnich minutach zawodów. Hattrickiem popisał się Emil Bagin, po którego golu przez cała taflę „do pustaka” na 7:5 na lód posypały się z trybun... czapki! Co za mecz! Brawo Panowie!

 
2024-01-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli kolejne zwycięstwo w 2024 roku, dzięki czemu powiększyli przewagę nad kolejną ekipą w tabeli do pięciu punktów. W niedzielny wieczór nasz zespół pokonał PZU Podhale Nowy Targ 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) po golach Roberta Arraka i Jakuba Martiski. Trzeba jednak przyznać, że nerwowa końcówka potrafiła przyprawić o siwe włosy... Tym większe brawa dla Jakuba Lackovicia, który na finiszu podczas gry w osłabieniu spisywał się znakomicie.

 
2024-01-05

JKH GKS Jastrzębie nadal niepokonany w 2024 roku, choć... po niespełna trzech kwadransach spotkania w Sosnowcu niełatwo było o optymizm. W piątkowy wieczór na Stadionie Zimowym podopieczni Roberta Kalabera pokazali kawał hokejowego charakteru, odwracając wynik ze stanu 0:2 na 3:2. Dzięki temu dopisujemy do swojego konta dwa cenne punkty zdobyte na obiekcie rywala, który w ostatnim czasie napsuł krwi całej czołówce Tauron Hokej Ligi.

 
2024-01-04

Z końcem minionego roku poznaliśmy terminarz gier w piątej rundzie fazy zasadniczej, której układ uzależniony jest od tabeli po trzech rundach Tauron Hokej Ligi. Wprawdzie mamy przed sobą jeszcze zaległe spotkanie z Re-Plast Unią Oświęcim, jednak jego wynik nie wpłynie na system gier. Dzięki temu wiemy już, iż u siebie podejmiemy rywali z Torunia, Sanoka, Tychów i Krakowa.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ