Ekstraliga

 
2022-03-19

Niesamowity przebieg miało pierwsze spotkanie półfinałowe w Oświęcimu. Jastrzębianie w pierwszej tercji objęli dwubramkowe prowadzenie, które stracili w 60. minucie zawodów. Hokeiści Unii do remisu doprowadzili w ostatniej sekundzie podstawowego czasu gry.

 
2022-03-18

Druga połowa marca zapowiada nam się niczym królewska uczta. Najpóźniej ostatniego dnia bieżącego miesiąca poznamy triumfatora półfinałowej rywalizacji pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Re-Plast Unią Oświęcim. W weekend 19-20 marca na obiekcie przy ul. Chemików odbędą się dwa pierwsze spotkania (oba o godz. 18:00). Walczymy do czterech zwycięstw i... niech po wspaniałej walce wygra lepszy!

 
2022-03-16

Za sprawą pokonania Energi Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie znaleźli się w półfinałach fazy play-off PHL, gdzie rywalem naszego zespołu będzie Re-Plast Unia Oświęcim. Wicelider rundy zasadniczej jako ekipa wyżej rozstawiona rozpocznie zmagania na własnej tafli i będzie gospodarzem ewentualnego siódmego pojedynku. Jak będzie wyglądał terminarz tej pasjonująco zapowiadającej się walki o finał?

 
2022-03-15

Co za nerwy, co za ćwierćfinał! Po raz ostatni tak ogromne emocje na tym etapie sezonu przeżywaliśmy dwa lata temu, gdy przyszło nam walczyć z Comarch Cracovią. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie meldują się w półfinale po niezwykłym, szalonym siódmym meczu z Energą Toruń. 4:3 na tafli, 4:3 w wojnie o strefę medalową! Ależ ten awans cudownie smakuje! Dziękujemy naszej drużynie i wyrażamy wielkie uznanie dla rywali za ten pojedynek.

 
2022-03-14

Polska Hokej Liga czeka na ostatniego półfinalistę, który zostanie wyłoniony we wtorkowy wieczór. W strefie medalowej są już GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim i GKS Tychy, a my mamy ogromną nadzieję, że dołączy do nich JKH GKS Jastrzębie. Nie ukrywajmy, że 15 marca nasz zespół czeka bardzo trudne zadanie. Dlatego tym bardziej liczymy na pełne trybuny i głośny doping z waszej strony. We wtorek o 18:00 wszystkie ręce na pokład!

 
2022-03-13

A zatem znów mamy remis... W niedzielnym pojedynku na Tor-Torze mimo sporej przewagi w trzeciej odsłonie nasi hokeiści nie zdołali pokonać Energi Toruń i tym samym rywalizacja o półfinał wróci na Jastor. Honorowego gola dla mistrzów Polski zdobył Martin Kasperlik, który niestety nie dokończył pojedynku z powodu kary meczu. Warto podziękować naszym kibicom, którzy ponownie pojawili się w Toruniu. Cóż, gramy dalej! Przed nami dedujący bój o wszystko!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ