Ekstraliga

 
2024-02-14

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują noworoczny marsz od zwycięstwa do zwycięstwa. W walentynkowo-popielcowy wieczór nasz zespół pokonał na wyjeździe lidera Tauron Hokej Ligi, GKS Katowice 5:2 (2:0, 2:0, 1:2), popisując się świetną skutecznością w dwóch pierwszych odsłonach. Za ozdobę pojedynku można uznać trafienie Dominika Pasia po fantastycznym dograniu spod... naszej bramki Conora MacEacherna. Pozostałe gole to zdobycze Emila Bagina, Dominika Jarosza i Tuukki Rajamakiego. W piątek widzimy się na Jastorze na arcyważnych derbach z GKS Tychy. Będzie się działo!

 
2024-02-01

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zawiedli oczekiwań kibiców i w czwartkowy wieczór pewnie pokonali na Jastorze osłabionego outsidera z Sanoka 8:1 (3:0, 2:1, 3:0). Nasz zespół śrubuje ostatnio rekordy strzeleckie, znacznie poprawiając bilans bramkowy. W ostatnich jedenastu spotkaniach podopieczni Roberta Kalabera zdobyli... 62 gole! Tym samym przed „przerwą na reprezentację” jastrzębianie tracą do podium pięć punktów.

 
2024-01-31

W nietypowy jak na ekstraligę czwartkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze drużynę, która już na pewno po raz ostatni w tym sezonie zawita na naszą taflę. 1 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na pojedynek z Marmą Ciarko STS Sanok, w którym podopieczni Roberta Kalabera będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, kontynuować pogoń za podium oraz... „pomścić” sensacyjną domową porażkę z listopada. Zapraszamy na ten ostatni przed „przerwą na reprezentację” mecz!

 
2024-01-28

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli ósme zwycięstwo w 2024 roku. W niedzielny wieczór nasz zespół pewnie pokonał na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 7:2 (1:1, 2:1, 4:0) i tym samym zmniejszył dystans do podium o „dwa oczka”. Podopieczni Roberta Kalabera zagrali na Stadionie Zimowym bardzo konsekwentnie, trzykrotnie obejmując prowadzenie i ostatecznie zwyciężając za sprawą skuteczności w trzeciej odsłonie. Za kluczowe możemy uznać trafienia Rastislava Spirko (3:2) i Macieja Urbanowicza (w osłabieniu na 5:2), które podłamały dzielnie walczących gospodarzy.

 
2024-01-26

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie efektownie rozpoczęli ostatnią rundą sezonu zasadniczego. To co się wydarzyło na Jastorze na długo pozostanie w pamięci kibiców. Niezwykle rzadko bowiem zdarza się wygrać tercję 7:0. Po dwie bramki zdobyli Maciej Urbanowicz i Dominik Jarosz. Maciej Miarka zachował czyste konto. Warto odnotować, że wszystkie formacje punktowały. 

 
2024-01-21

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli szóste zwycięstwo w IV rundzie Tauron Hokej Ligi, pokonując po rzutach karnych Comarch Cracovię 2:1. W niedzielny wieczór na Jastorze emocji nie brakowało, a nas dodatkowo cieszyć muszą dwa „przełamania”. Po dwóch porażkach pokonaliśmy bowiem „Pasy”, zaś wygrana w karnych jest pierwszym ekstraligowym triumfem w tym elemencie od... lutego 2023 roku. W regulaminowym czasie trafił dla nas Marcin Kolusz, zaś w karnych nie pomylili się Nick Ford, Emil Bagin i Jakub Izacky.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ