Ekstraliga

 
2023-12-01

Niestety nie udało się naszym hokeistom pójść za ciosem i po urwaniu punktów mistrzowi pokonać również wicemistrza. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z GKS Tychy 1:2 (0:1, 1:0, 0:1), a o porażce zadecydowały dwie bramki Alana Łyszczarczyka, zdobyte podczas dwóch z sześciu przewag dla rywali. Na otarcie łez pozostała nam ładna akcja przy honorowym trafieniu niezastąpionego Filipa Starzyńskiego.

 
2023-11-28

Niech żałują ci, których we wtorkowy wieczór zabrakło na Jastorze! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w pięknym, znakomitym, efektownym stylu podnieśli się po niedzielnej klęsce w Nowym Targu, pokonując w derbach mistrza Polski i lidera Tauron Hokej Ligi GKS Katowice 4:3 (0:2, 2:0, 2:1). Bohaterem dnia okazał się zdobywca hattricka Rastislav Spirko. Dziękujemy, Panowie! Jastrzębskie charaktery!

 
2023-11-27

Minęło kilkadziesiąt godzin od feralnego meczu w Nowym Targu, który przeszedł do niechlubnej historii jastrzębskiego hokeja jako jedna z czterech najwyższych porażek w ekstralidze po 2008 roku. Tymczasem już we wtorek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie czeka derbowy pojedynek na Jastorze z GKS Katowice. Mecz z rozpędzonym liderem nie jest być może najlepszym remedium na niedzielny koszmar, ale... może właśnie takim się okaże? Dlatego zachęcamy Was do dodatkowego wsparcia naszej drużyny. Chłopaki potrzebują dopingu bardziej niż dotychczas!

 
2023-11-26

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na wyjeździe z PZU Podhalem Nowy Targ 3:10 (2:2, 0:7, 1:1). O wyniku zadecydowała fatalna druga tercja, w której nasz zespół stracił aż siedem goli. Dawno już nie byliśmy zmuszeni pogodzić się z tak wysoką porażką. Honorowe trafienia zapisali na swoje konta Dominik Paś i Filip Starzyński.

 
2023-11-25

Piątkowe zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec pozwoliło naszej drużynie na przełamanie trwającego od początku listopada impasu. Z nadzieją na "pójście za ciosem" JKH GKS Jastrzębie rusza w niedzielę do Nowego Targu, gdzie o godz. 18:00 zmierzy się z miejscowym Podhalem. Wrześniowa wyprawa pod Tatry zakończyła się trudną do przełknięcia porażką, a zatem teraz liczyć będziemy na zdobycz punktową. Powodzenia!

 
2023-11-24

Hokeiści JKH GKS przerwali serię trzech porażek i wygrali pierwszy raz w listopadzie. Pewnie pokonali Zagłębie Sosnowiec rozstrzygając losy spotkania w drugiej tercji. Jastrzębianie kolejny raz potwierdzili, że drużyna z Sosnowca wybitnie im "pasuje". Imponujący bilans pojedynków z sosnowiczanami został jeszcze bardziej podkręcony na korzyść naszego klubu.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ