Ekstraliga

2024-03-21

Niestety, w trzecim spotkaniu półfinałowej rywalizacji górą GKS Katowice. W czwartkowy wieczór obrońcy tytułu po kolejnym bardzo wyrównanym derbowym boju zdobyli Jastor i tym samym po raz pierwszy wyszli na prowadzenie w walce o finał. Podopieczni Roberta Kalabera oddali na bramkę więcej strzałów niż rywale, ale optyczna przewaga nie przełożyła się na wynik głównie za sprawą świetnie broniącego Johna Murray'a. Honorowe trafienie dla JKH GKS zapisał na swoje konto świeżo upieczony tata, Emil Bagin. No nic, gramy dalej. W piątek o godz. 18:00 na Jastorze mecz numer cztery. Hej, hej Jastrzębie!

2024-03-18

W jastrzębsko-katowickiej bitwie o finał mamy idealny remis. W poniedziałkowy wieczór gospodarze Satelity Spodka pokonali nasz zespół 3:1 (0:0, 1:1, 2:0), a zatem w takim samym stosunku „oddali” podopiecznym Roberta Kalabera za niedzielną porażkę. Jastrzębianie otworzyli wprawdzie wynik golem Roberta Arraka, ale potem strzelali już tylko rywale. Teraz bój przenosi się na Jastor, gdzie widzimy się w czwartek i piątek o godz. 18:00. Zapraszamy!

2024-03-17

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie fantastycznie rozpoczęli rywalizację o finał z GKS Katowice. W niedzielny wieczór nasz zespół zdobył Satelitę Spodka wynikiem 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) i tym samym objął prowadzenie 1-0 w tej derbowej bitwie. Dwa gole zapisał na swoje konto Maciej Urbanowicz, który wykazał się kapitalnym timingiem pod bramką Johna Murray'a. Bohaterem dnia po naszej stronie był także Jakub Lacković, rewelacyjnie broniący szczególnie w drugiej i trzeciej tercji. W poniedziałek spotkanie numer dwa. Życzymy powtórki!

2024-03-14

Za sprawą zwycięstwa Re-Plast Unii Oświęcim nad Comarch Cracovią poznaliśmy naszego konkurenta w walce o finał. Będzie nim ekipa GKS Katowice, czyli mistrz Polski, lider fazy zasadniczej i... nasz zeszłoroczny pogromca w 1/4 finału. Pierwsze dwa mecze już w niedzielę i poniedziałek w Satelicie, natomiast na Jastorze widzimy się 21 i 22 marca. Ceny biletów na półfinały wynosić będą 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

2024-03-13

We wtorek świętowaliśmy awans do 1/2 finału, a zatem z marszu pojawia się pytanie o dalszy przebieg rywalizacji. Nie wiemy bowiem jeszcze, kto będzie naszym przeciwnikiem, a jest to uzależnione od ekip, z którymi... na pewno nie zmierzymy się w drugiej rundzie play-off. Na pewno jednak walkę o finał rozpoczniemy wyjazdami, natomiast na Jastorze zobaczymy się 21 i 22 marca.

2024-03-12

Mamy to! JKH GKS Jastrzębie po roku przerwy powraca do grona czterech czołowych drużyn polskiego hokeja! We wtorkowy wieczór po kolejnym zaciętym pojedynku nasz zespół po raz czwarty pokonał Energę Toruń i tym samym jako trzecia z ekip zameldował się w półfinale. Nerwówkę na Tor-Torze zakończył w 9. minucie dogrywki Conor MacEachern, czyli zawodnik, który dołączył do nas... na finiszu fazy zasadniczej. Panowie, nie golimy się jeszcze przez miesiąc! Dziękujemy!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.