Ekstraliga

 
2022-03-12

W ten drugi marcowy weekend nurtuje nas tylko jedna kwestia - czy nasz zespół zdoła w szóstym meczu zakończyć rywalizację o półfinał z Energą Toruń i czy podopieczni Roberta Kalabera pójdą za ciosem po piątkowym pewnym zwycięstwie u siebie? Wszystko rozstrzygnie się w niedzielny wieczór w Grodzie Kopernika. Początek zawodów na Tor-Torze o godz. 17:00.

 
2022-03-11

Mamy trzecie zwycięstwo w ćwierćfinałowym boju z Energą Toruń! W piątkowy wieczór po niemal dwutygodniowej przerwie JKH GKS Jastrzębie pokonał finalistów Pucharu Polski 6:3 (2:2, 3:0, 1:1), a na miano bohatera dnia zasłużył zdobywca hattricka Martin Kasperlik! O wygranej naszej ekipy zadecydowała druga odsłona, w trakcie której jastrzębianie trzykrotnie ukłuli gości strzałami z okolic prawego bulika. W niedzielę w Toruniu czeka nas spotkanie numer sześć.

 
2022-03-09

Przed nami decydujące mecze o awans do półfinału fazy play-off pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Energą Toruń. Aktualnie mamy remis 2:2, a zatem do szczęścia potrzebujemy jeszcze dwóch wygranych. Na pierwszą z nich będziemy mieć nadzieję już w najbliższy piątek, 11 marca. Zapraszamy na godz. 18:00 na Jastor. Bądźcie z nami! Drużyna liczy na Wasze głośne wsparcie! A my mamy dla Was garść informacji prosto z szatni.

 
2022-03-05

Wielkimi krokami zbliża się piąte spotkanie ćwierćfinału PHL. Jak już informowaliśmy, niektórzy nasi hokeiści są nieco poobijani (jak to w play-offach), jednak nie ma tu powodów do niepokoju. A co z Marisem Jassem i Maciejem Urbanowiczem? Mamy dla was garść umiarkowanie optymistycznych informacji.

 
2022-03-02

Po dwóch spotkaniach w Toruniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie przystępują do przygotowań do piątego meczu ćwierćfinału PHL. Mamy remis 2:2, a zatem zaplanowany na 11 marca pojedynek na Jastorze będzie niezwykle istotny. - Nie jesteśmy zadowoleni, ale na pewno wyciągniemy wnioski z poprzednich spotkań. Nie jesteśmy jednak zaskoczeni postawą rywali. Wiedzieliśmy, że walka z Energą Toruń nie będzie spacerkiem - przyznaje dyrektor sportowy Leszek Laszkiewicz.

 
2022-02-28

Po czterech spotkaniach ćwierćfinału fazy play-off PHL JKH GKS Jastrzębie i Energa Toruń mają na swoich kontach po dwie wygrane. To oznacza, że rywalizacja w tej parze nie zakończy się na piątym meczu na Jastorze. Poniedziałkowa porażka w Toruniu ponownie była pokłosiem słabszej dyspozycji jastrzębian w ofensywie. Cóż, gramy dalej!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ