Reprezentacja

 
2021-11-29

Pięciu zawodników naszego klubu znalazło się na liście powołanych do reprezentacji Polski na Turniej Christmas Cup, który odbędzie się w Bytomiu w dniach 16-18 grudnia. Selekcjoner Robert Kalaber postanowił zawezwać w "biało-czerwone kamasze" Kamila Górnego, Arkadiusza Kostka, Jauhenija Kamienieua, Dominika Jarosza i Macieja Urbanowicza.

 
2021-11-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski wygrała turniej Baltic Challenge Cup w Tallinnie, pokonując ekipy Litwy, Łotwy i Estonii. W zawodach wystąpiło trzech hokeistów naszego klubu. Michał Kieler bronił w dwóch meczach, a Jauhenij Kamienieu i Dominik Jarosz dołożyli "trzy grosze" do zwycięstw.

 
2021-10-26

Dominik Jarosz, Jauhenij Kamienieu i Michał Kieler znaleźli się w gronie 24 zawodników powołanych przez Roberta Kalabera do reprezentacji Polski na listopadowy turniej w Tallinie. Selekcjoner postanowił w tej imprezie sprawdzić w akcji głównie młodszych graczy.

 
2021-08-29

Czwarte miejsce zajęli Polacy w turnieju kwalifikacji olimpijskich w Bratysławie. Bilans biało-czerwonych to sensacyjne zwycięstwo z Białorusią 1:0 i porażki ze Słowacją 1:5 oraz Austrią 1:4. Przepustkę na zimowe igrzyska olimpijskie wywalczyła reprezentacja gospodarzy turnieju, która wygrał wszystkie mecze.

 
2021-08-06

Siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie reprezentantów Polski na zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju oraz turniej kwalifikacji olimpijskich w Bratysławie. Na liście podstawowej mamy Michała Kielera, Mateusza Bryka, Kamila Górnego, Jauhenija Kameneua, Arkadiusza Kostka i Macieja Urbanowicza, zaś na rezerwowej - Marcina Horzelskiego.

 
2021-07-25

Lodowisko Jastor będzie gospodarzem ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski przed najważniejszą tegoroczną imprezą, jaką jest dla biało-czerwonych ostatnia runda kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Ekipa selekcjonera Roberta Kalabera spotka się przy dawnej ul. Leśnej w dniu 18 sierpnia.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ