Reprezentacja

 
2020-11-02

W niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski, której selekcjonerem jest trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber. Biało-czerwoni będą przebywać w naszym mieście do środowego poranka, kiedy to wyruszą do Budapesztu na towarzyski dwumecz z Węgrami. W Kadrze Narodowej - obok wcześniej powołanego kwartetu (Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Dominik Paś) - znaleźli się także kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie z tzw. listy rezerwowej.

 
2020-10-22

Selekcjoner reprezentacji Polski, a zarazem trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber rozesłał powołania na zgrupowanie kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w pierwszym tygodniu listopada. Wśród wyznaczonych zawodników znalazło się czterech naszych hokeistów: Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Maciej Urbanowicz.

 
2020-07-14

Czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat dwudziestu oraz do lat osiemnastu. Selekcjonerzy postawili na Filipa Garsztkę, Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Wojciecha Zająca.

 
2020-07-03

Wychowanek i wieloletni zawodnik naszego klubu, a obecnie także trener grup młodzieżowych Tobiasz Bigos został selekcjonerem reprezentacji Polski do lat szesnastu! Gratulujemy naszemu szkoleniowcowi zaszczytu prowadzenia ekipy biało-czerwonych. Tym samym Bigos poszedł śladem Roberta Kalabera, który kilka dni wcześniej objął stery narodowej drużyny seniorów.

 
2020-07-01

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber ogłosił powołania na pierwsze zgrupowanie kadry pod jego wodzą, które odbędzie się pod koniec lipca w Warszawie. Wśród ponad 40 zawodników podstawowych i rezerwowych znalazło się ośmiu hokeistów JKH GKS Jastrzębie.

 
2020-02-10

Reprezentacja Polski z Dominikiem Pasiem, Maciejem Urbanowiczem, Jakubem Michałowskim i Arkadiuszem Kostkiem awansowała do ostatniej fazy kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie! Biało-czerwoni sprawili w niedzielę wielką sensację, pokonując 3:2 faworyzowany Kazachstan... i to na jego tafli! Wynik ustalił decydującym trafieniem nasz kapitan Maciej Urbanowicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ