Reprezentacja

 
2021-04-18

Prowadzona przez trenera Roberta Kalabera reprezentacja Polski rozpoczęła Turniej o Puchar Trójmorza w Janowie od okazałego zwycięstwa nad Estonią. Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył nasz obrońca Mateusz Bryk, a ponadto cała pierwsza formacja składała się z zawodników JKH GKS Jastrzębie.

 
2021-04-12

Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, którego bazą jest katowicki Jantor. Dla biało-czerwonych będzie to okazja do rozegrania pod wodzą selekcjonera Roberta Kalabera spotkań z Litwą, Estonią i Łotwą U23. W kadrze znalazło się ostatecznie aż dziesięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie.

 
2021-04-02

Trzynastu hokeistów JKH GKS Jastrzębie (w tym pięciu na liście rezerwowej) znalazło się w gronie zawodników powołanych na kwietniowe zgrupowanie reprezentacji Polski, które odbędzie się w Janowie. W jego ramach biało-czerwoni rozegrają cztery spotkania towarzyskie. Przypomnijmy, że selekcjonerem naszej kadry jest trener JKH GKS Robert Kalaber.

 
2020-12-17

Reprezentacja Polski odniosła swoje pierwsze zwycięstwo za kadencji selekcjonera Roberta Kalabera! W czwartkowy wieczór na katowickim Jantorze biało-czerwoni pokonali w pierwszym z dwóch towarzyskich starć Węgrów 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), a z naszej perspektywy dodatkowym powodem do radości jest fakt, że decydującego gola na pięć sekund przed syreną zdobył wychowanek i napastnik JKH GKS Jastrzębie Dominik Paś!

 
2020-12-02

Selekcjonerzy reprezentacji Polski seniorów oraz juniorów do lat 20, do lat 18 i do lat 16 rozesłali powołania na najbliższe zgrupowania poszczególnych kadr narodowych. W gronie wyróżnionych znalazło się w sumie dziesięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie. Ponadto sześciu kolejnych jest na listach rezerwowych.

 
2020-11-07

Prowadzona przez trenera Roberta Kalabera hokejowa reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz towarzyski z Węgrami. W sobotnie popołudnie biało-czerwoni ponownie musieli uznać wyższość "Bratanków", ale tym razem przegrali nie trzema, a jedną bramką - 2:3 (1:0, 1:3, 0:0). Przy pierwszym z goli dla Polski, którego strzelił Christian Mroczkowski, asystę zaliczył napastnik JKH GKS Jastrzębie Dominik Paś. Drugie z trafień dla naszej kadry zapisał na swoje konto Bartłomiej Jeziorski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ