Reprezentacja

 
2020-11-07

Prowadzona przez trenera Roberta Kalabera hokejowa reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz towarzyski z Węgrami. W sobotnie popołudnie biało-czerwoni ponownie musieli uznać wyższość "Bratanków", ale tym razem przegrali nie trzema, a jedną bramką - 2:3 (1:0, 1:3, 0:0). Przy pierwszym z goli dla Polski, którego strzelił Christian Mroczkowski, asystę zaliczył napastnik JKH GKS Jastrzębie Dominik Paś. Drugie z trafień dla naszej kadry zapisał na swoje konto Bartłomiej Jeziorski.

 
2020-11-05

Trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber ma za sobą oficjalny debiut w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Wyjazdowy pojedynek z Węgrami zakończył się wprawdzie porażką 2:5 (0:2, 2:1, 0:2), ale walczący w krajowym składzie Polacy pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Przy obu golach dla naszej kadry udział mieli zawodnicy z Jastora: Mateusz Bryk (bramka) i Maciej Urbanowicz (asysta).

 
2020-11-02

W niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski, której selekcjonerem jest trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber. Biało-czerwoni będą przebywać w naszym mieście do środowego poranka, kiedy to wyruszą do Budapesztu na towarzyski dwumecz z Węgrami. W Kadrze Narodowej - obok wcześniej powołanego kwartetu (Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Dominik Paś) - znaleźli się także kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie z tzw. listy rezerwowej.

 
2020-10-22

Selekcjoner reprezentacji Polski, a zarazem trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber rozesłał powołania na zgrupowanie kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w pierwszym tygodniu listopada. Wśród wyznaczonych zawodników znalazło się czterech naszych hokeistów: Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Maciej Urbanowicz.

 
2020-07-14

Czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat dwudziestu oraz do lat osiemnastu. Selekcjonerzy postawili na Filipa Garsztkę, Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Wojciecha Zająca.

 
2020-07-03

Wychowanek i wieloletni zawodnik naszego klubu, a obecnie także trener grup młodzieżowych Tobiasz Bigos został selekcjonerem reprezentacji Polski do lat szesnastu! Gratulujemy naszemu szkoleniowcowi zaszczytu prowadzenia ekipy biało-czerwonych. Tym samym Bigos poszedł śladem Roberta Kalabera, który kilka dni wcześniej objął stery narodowej drużyny seniorów.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ