Wszystkie

 
2021-11-22

Od piątku do niedzieli nasz klub był gospodarzem pierwszej tury rozgrywek grupy czerwonej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U16. Zmagania na Jastorze z kompletem zwycięstw wygrały Wilki z czeskiego Pilzna, wyprzedzając Żalgiris Kowno. JKH GKS Jastrzębie zajął ostatecznie piąte miejsce, ale warto podkreślić, iż ze złotym i srebrnym medalistą przegrał dopiero po karnych.

 
2021-11-21

Po raz trzeci w tym sezonie lider z Katowic znalazł sposób na JKH GKS Jastrzębie. Osłabieni brakiem trzech kluczowych obrońców gospodarze musieli w niedzielny wieczór uznać wyższość derbowego rywala, który zaaplikował nam aż siedem goli, co należy zapisać po stronie sporych minusów. Z kolei za pozytyw można uznać przebieg pierwszej tercji, która była prawdziwą ucztą dla oka kibica hokeja.

 
2021-11-21

Przed nami hit 22. kolejki PHL, w którym JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze lidera z Katowic. W tym sezonie mistrzowie Polski nie zdołali urwać imiennikowi ze stolicy województwa choćby punktu, a zatem liczymy, iż ten impas zostanie w końcu przełamany. Zadanie będzie jednak mocno utrudnione z uwagi na problemy kadrowe w naszej obronie, o których już informowaliśmy. Początek derbów o godz. 17:00.

 
2021-11-20

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron zakończona została współpraca z Samuelem Mlynaroviciem. Słowackiemu napastnikowi dziękujemy za występy w naszym zespole oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 
2021-11-19

Od półtora miesiąca nasz zespół musi sobie radzić bez kontuzjowanego Marisa Jassa i, niestety, w jego sprawie nie mamy dobrych wieści. Początkowo wydawało się wprawdzie, iż łotewski obrońca będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego za kilka tygodni. Tymczasem ostatnio okazało się, że niezbędna stała się interwencja chirurgiczna. Maris poddał się jej w dniu dzisiejszym...

 
2021-11-18

Nie udało się naszemu zespołowi po raz trzeci w tym sezonie pokonać GKS Tychy i tym samym powrócić zwycięstwem do walki o ekstraligowe punkty. W czwartkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie przegrał na Stadionie Zimowym po dogrywce, choć jeszcze w 50. minucie prowadził 4:2. Po naszej stronie na plus można zaliczyć przełamanie Martina Kasperlika, który zdobył gola na 3:2.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ