Wszystkie

 
2020-01-19

W listopadzie i grudniu zaprezentowaliśmy Wam zespoły młodzieżowe JKH GKS Jastrzębie z roczników młodzików, żaków starszych i żaków młodszych. Dziś w ramach cyklu "Poznajmy się" zachęcamy do zapoznania się z naszą ekipą mikrusów - to im będziemy kibicować w ekstralidze za mniej więcej dziesięć lat! Na razie jednak skupimy się na wspieraniu tej drużyny w zmaganiach o triumf w turnieju "Czerkawski Cup 2020". Jak zwykle liczymy, że również za sprawą tej lektury poczujecie się zachęceni do odwiedzenia Jastora także przy okazji spotkań naszej młodzieży.

 
2020-01-18

Pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie 22 hokeistów powołanych do reprezentacji Polski na turniej eliminacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Kwalifikacje odbędą się w stolicy Kazachstanu Nursułtanie (dawniej Astana) w dniach 6-9 lutego.

 
2020-01-18

Dzięki wcześniej ułożonej "drabince" znamy już szczegółowy terminarz spotkań w piątej rundzie Polskiej Hokej Ligi, która zadecyduje o rozstawieniu w play-offach. Za sprawą rozgromienia w piątek Naprzodu Janów hokeiści JKH GKS Jastrzębie ruszą do walki w tej fazie sezonu jako trzecia drużyna rozgrywek.

 
2020-01-17

Za sprawą okazałego triumfu w Janowie JKH GKS Jastrzębie zakończył czwartą rundę spotkań na trzecim miejscu. W piątkowy wieczór w ostatnim spotkaniu przed piątą rundą nasz zespół rozgromił ekipę gospodarzy 13:1 (3:0, 6:1, 4:0), oddając na bramkę gospodarzy aż 80 strzałów!

 
2020-01-17

Wciąż świętujemy ten wspaniały czwartkowy wieczór, który - podobnie jak Puchar Polski sprzed kilku tygodni - już wpisał się do annałów jastrzębskiego hokeja. O garść wrażeń z finałów z HK Nitra i całego Pucharu Wyszehradzkiego zapytaliśmy lidera naszej defensywy, rodowitego jastrzębianina Kamila Górnego.

 
2020-01-16

JKH GKS Jastrzębie zdobył Puchar Wyszehradzki! Dzielna ekipa trenera Roberta Kalabera zremisowała w czwartkowy wieczór na Jastorze z wicemistrzem Słowacji HK Nitra 2:2 (0:0, 1:2, 1:0), dzięki czemu utrzymała wypracowaną przed tygodniem przewagę i tym samym wywalczyła drugie - po Pucharze Polski - trofeum w tym sezonie! Brawo Panowie! Dziękujemy za wspaniałe emocje i... prosimy o więcej!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ