Wszystkie

 
2024-02-20

Juniorzy JKH GKS Jastrzębie udanie rozpoczęli Mistrzostwa Polski U20 w Toruniu, pokonując w inauguracyjnym wtorkowym pojedynku Polonię Bytom 4:3 (1:0, 2:1, 1:2). Po dwa gole dla naszego zespołu zdobyli Oskar Laszkiewicz (syn Daniela) i Wiktor Zając, który w 54. minucie pocelował na 4:1. W końcówce pozwoliliśmy wprawdzie Polonii na podgonienie wyniku, ale na szczęście mimo sporych nerwów (i małej bójki) zapisujemy na swoje konto cenne trzy punkty. Brawo!

 
2024-02-19

Juniorzy Akademii JKH GKS Jastrzębie ruszają do walki o medale mistrzostw Polski U20, które we wtorek rozpoczną się w Toruniu. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Mariusza Bernackiego znaleźli się wśród ośmiu najlepszych polskich drużyn po udanych barażach w Sosnowcu. W grupie E turnieju jastrzębianie zmierzą się kolejno z Polonią Bytom (20.02), Podhalem Nowy Targ (21.02) i Cracovią (22.02). Życzymy powodzenia i... nawiązania do pięknych tradycji sprzed siedemnastu lat!

 
2024-02-18

Po dwóch miesiącach wyjazdowych zwycięstw hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli wreszcie uznać wyższość ekipy gospodarzy. W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera w dość pechowych okolicznościach przegrali z wiceliderem z Oświęcimia i w ten sposób praktycznie pewnym stało się, iż do play-off przystąpimy z czwartego miejsca. Cóż, 18 lutego nie był naszym dniem. Nie wychodziło „z tyłu”, a z przodu bodaj trzy razy stemplowaliśmy obramowanie bramki Unii, która z kolei rozegrała bardzo dobre zawody.

 
2024-02-17

W niedzielny wczesny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują na wyjeździe kije z Re-Plast Unią Oświęcim. Pojedynek z wiceliderem, podobnie jak piątkowe starcie z GKS Tychy, ma spory ciężar gatunkowy. Podopieczni Roberta Kalabera zacięcie walczą o podium Tauron Hokej Ligi i ewentualne zwycięstwo przy Chemików przedłuży nadzieję na osiągnięcie tego celu.

 
2024-02-16

Tak znakomitej noworocznej serii w ekstralidze nie pamiętają najstarsi kibice z Jastora. JKH GKS Jastrzębie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a w piątkowy wieczór w derbach pokonał na własnej tafli GKS Tychy 7:3 (3:1, 4:1, 0:1). To oznacza nie tylko srogi rewanż za finał Pucharu Polski oraz jedyną porażkę w 2024 roku, ale także zmniejszenie straty do tyszan do dwóch punktów. Ozdobą spotkania było trafienie Macieja Urbanowicza, który pocelował do bramki gości z... zerowego kąta! Jeśli w niedzielę w Oświęcimiu jeszcze raz pójdziemy za ciosem, to jeszcze wszystko jest możliwe. Hej, hej Jastrzębie!

 
2024-02-15

Po dziesiątym tegorocznym zwycięstwie, które miało miejsce w środę w Katowicach, hokeiści JKH GKS Jastrzębie przystępują do pojedynku z GKS Tychy. Spotkanie to należy uznać za najważniejsze spośród wszystkich w piątej rundzie. Domowy derbowy mecz z drużyną z „Piwnego Miasta” może bowiem przedłużyć nasze szanse na podium po fazie zasadniczej. Ponadto tyszanie jako jedyny rywal zdołali na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pokonać nasz zespół. Zapraszamy 16 lutego na godz. 18:00 na Lodowisko Jastor!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ