Wszystkie

 
2019-08-16

- Wydaje mi się, że przespaliśmy trochę pierwsze pięć minut, ale rozkręciliśmy się w miarę upływu czasu. Sądzę, że wyglądało to dobrze, a Ondrej Raszka bardzo nam pomógł. To jest dopiero pierwszy mecz, ale bardzo dobrze weszliśmy w ten puchar. Mam więc nadzieję, że będziemy szli krok za krokiem do zwycięstwa w tym turnieju - w ten sposób podsumował pierwszy mecz JKH GKS Jastrzębie w Pucharze Wyszehradzkim obrońca naszego zespołu Jakub Michałowski. Na inaugurację polsko-czesko-słowacko-węgierskich rozgrywek nasi hokeiści pokonali na Jastorze w piątkowy wieczór GKS Katowice 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

 
2019-08-16

Utalentowany bramkarz David Marek będzie występował w JKH GKS Jastrzębie. 21-letni czeski golkiper podpisał kontrakt z naszym klubem z opcją na trzy najbliższe sezony. Zawodnik ten miał okazję zaprezentować się z dobrej strony m.in. podczas Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie, gdzie przekonał do siebie trenera Roberta Kalabera. Jednym z atutów Davida Marka są warunki fizyczne - Czech mierzy bowiem 194 cm wzrostu.

 
2019-08-15

Miło nam poinformować, iż PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. postanowiła wesprzeć udział klubów Polskiej Hokej Ligi w tegorocznej edycji Pucharu Wyszehradzkiego. Przypomnijmy, że Polskę w tym międzynarodowym turnieju reprezentują wraz z JKH GKS Jastrzębie także GKS Katowice (który w piątek o godz. 19:00 będzie rywalem naszej drużyny na Jastorze) oraz Podhale Nowy Targ. Partnerami medialnymi Pucharu Wyszehradzkiego są "Dziennik Zachodni" oraz "Nasze Miasto".

 
2019-08-14

Piątkowym pojedynkiem z GKS Katowice hokeiści JKH GKS Jastrzębie zainaugurują udział w rozgrywkach polsko-czesko-słowacko-węgierskiego Pucharu Wyszehradzkiego. Derby z brązowym medalistą z poprzedniego sezonu rozpoczną się o godz. 19:00. - Wprawdzie wszystkie mecze w tym okresie są w sparingami, ale musimy pamiętać, że tu mamy do czynienia ze spotkaniem "o coś" - w tym przypadku o Puchar Wyszehradzki. Na pewno zatem nie podejdziemy do tego pojedynku tak, jak do zwykłego meczu towarzyskiego, w którym testuje się różne ustawienia zespołu - podkreśla II trener JKH GKS Jastrzębie Rafał Bernacki.

 
2019-08-12

JKH GKS Jastrzębie zaprasza w niedzielę, 1 września na Lodowisko Jastor na "Otwarty Dzień z drużyną JKH GKS Jastrzębie"! W jego ramach będziecie mogli m.in. zwiedzić szatnię naszego zespołu, pojeździć na łyżwach, skosztować różnych smakołyków, wziąć udział w licznych konkursach i wygrać nagrody. Impreza na tafli i trybunach obiektu przy Leśnej ruszy o godz. 16:00.

 
2019-08-12

Sezon 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami, a zatem czas za przedstawienie szczegółów imprezy, na którą czekają wszyscy kibice jastrzębskiego hokeja, czyli Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie! W tym roku impreza odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia w Galerii Zdrój. Punkt kulminacyjny to oczywiście prezentacja ekipy trenera Roberta Kalabera, ale możemy zapewnić, że poza nią czeka na Was moc innych atrakcji. Również tego dnia (tylko i wyłącznie!) obowiązywać będzie promocyjna cena karnetów, które będziecie mogli nabyć za 200 zł.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ